Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Hogy reagalnatok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Hogy reagalnatok, ha rájönnetek, hogy egy lany nagyon izgul, ha a kozeletekben van?

Figyelt kérdés

A kozeletekben jelen esetben akar csak 1 termen belül.


Mar volt olyan, hogy egy ismerosom kimondta a srac nevet ( "XY teged itt is latni?") es en akkor teljesen beparaztam, hirtelen nem tudtam, hogy mit, hova tegyek le, ami a kezemben volt :D

Pedig a srac kb 7 méterre volt tőlem, szóval nem a közvetlen kozelemben.

A másik eset, amikor a srácot megláttam a folyosón es kb 2-3 percig nagyon gyorsan vert a szívem. Kb. addig, amíg be nem mentem az oszt.termembe. ( azon a folyosón mentem fel-le 2x, ahol a srac is állt es előtte setaltam el)


Nyilván nem fogok eleallni es megmondani neki :D


Fiúk, ha megtudnatok/meglatnatok egy lányon, hogy ennyire izgul, akkor mi lenne a reakciótok?

A) Ha tetszik nektek is a lany

B) Ha nem tetszik nektek a lany


Kort is legyszi :)



2015. dec. 28. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

A) Semmi.

B) Semmi.

2015. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem látnánk meg rajta, vagy nem jönnénk rá, hogy miattunk van.


Ha nem is állsz elé és mondod meg neki, hogy tetszik, legalább próbálj lenyugodni és beszélgetni vele meg ilyenek. Sokkal hatékonyabb, mint elájulni vagy szívrohamot kapni sétálgatás közben, azzal csak megijesztenéd :D

2015. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne valószínű h észreveszem de mindkét esetben örülnék. a) esetben mert akk tudom h sikerülhet, b esetben mert jó tudni h valaki vonzódik hozzám:D
2015. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A, B: Nem esne le hogy miattam.

Ha szeretnéd, akkor valami egyértelműbb jeleket adj neki.

Valószínűleg nem pulzusmérőradarral járkál és figyeli hogy kinek megy fel a pulzusa ha rá néz :D

2015. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4. nem is ezt szántam jelként :D
2015. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
* szánta
2015. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.6. igazad van :DD


tudom, hogy ezt nem lehet jelnek tekinteni, mivel nem tűnik fel neki , max nagyon ritkán :D


próbálkozom, de valahogy nem jön össze a jeladás :/ :D

2015. dec. 28. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:

A) ugy orulnek neki mint kevesmas dolognak

B) aranyosnak tartanam, es orulnek hogy nem nyomul ram ha nem tetszik

2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszene a lány, akkor első dolgom lenne elhívni valahova, nagyon jól esne, hogy izgul a közelemben :D


Ha nem tetszik, akkor nem annyira, volt már ilyenre példa. Kicsit zavartan éreztem magam, hogy próbált közeledni a lány, aztán végül észrevette, hogy részemről ebből nem lesz semmi, úgyhogy nem próbálkozott tovább :/ Kicsit bánt, de végülis jól sült el.


Visszatérve arra, ha tetszel neki, akkor ez alap egy jó kapcsolatra :D Kicsit várj, mesélj másoknak, hátha tudnak segíteni.

2016. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!