Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy reagalnatok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagalnatok, ha egy lany megfogna a kezeteket es elkezdene "húzni" titeket? Lányok ti meg mernetek ezt tenni?

Figyelt kérdés

De közben mondana a lany, hogy gyere, mert mondani szeretnek valamit /beszélni szeretnek veled, stb....


Es mielőtt odamenne a lany a haverotokkal/haverjaitokkal beszelgetnetek vagy éppen kapura rugnatok/palankra dobnatok.


Hogy reagalnatok?

Mar volt ilyen veletek?


Kort is írjatok legyszi :))



2015. nov. 7. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MIVAN?!!? Egyértelműen mennék a kezem után, mert hozzám van nőve. De amúgy mit tennék?!!? Ilyen hülye kérdést. Most őszintén, unatkozol? De komolyan kérdezem. Inkább olvass, vagy kockulj, mert holnap vasárnap, vagy nem tudom, de ne fárassz minket ilyen marhaságokkal, kérlek! Köszönöm!
2015. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelném hogy egy lány is tud kezdeményezni.Még ha nem is akar tőlem semmit ,akkor is vonzónak tartanám
2015. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Drága 1. Nem kötelező válaszolni a kérdésekre, ha nem tetszik lépj tovább másik kérdésre ;)
2015. nov. 8. 08:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Es nem, nem unatkozom/unatkoztam, tényleg erdekel(t) a normális válasz
2015. nov. 8. 08:13
 5/5 Zedricht ***** válasza:

Gondolom mennek utana(?!)

Egy ilyenbol nem tudnek feltetelezni semmit. Olyan mint ha egy baratom felrehivna csak nem fogja meg a kezem.

De velem is volt mar ilyen.

2015. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!