Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azok a fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a fiúk, akik nem elég magasak vagy nem elég jóképűek találnak majd valaha is számukra is vonzó barátnőt, vagy végül beletörődnek abba, amit ad az élet nekik, mondjuk egy kövér, csúnya lány személyében?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 18:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%
Igen törödj bele luzer!
2012. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vannak, akik megismernek egy csúnyább lányt, és végül megszeretik.

Mások egyedül maradnak sokáig, aztán 30-40 évesen, már nem annyira fontos a kinézet a nőknek, és akkor találnak párt.

Megint másoknak elég határozott a személyisége ahhoz, hogy így is találjanak szép barátnőt.

Végül vannak, akik egyedül maradnak mindig.

2012. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy rólam van szó.
2012. dec. 11. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
hát azért nem minden a külső, persze azért ne legyen egy esztétikai csőd a csaj...
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha vonzó nőt akarnak maguknak tegyenek azért is,hogy ők is vonzóak legyenek. Ne csak követelőzzenek!
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahh megint egy panaszmanó...

Ti nem az EMO-ból alakultatok át ilyen önsajnáltatós miazzá??

Van nevetek is vagy csak simán siránkozó zavarodott antiszociális ratyi -nak (S.Z.A.R) kell hívni titeket???

2012. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én bármilyen csajjal beérném, csak fogadja el, hogy egy betegség miatt förtelmesen nézek ki...
2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy beletörődnek és csak azért kötnek ki valaki mellett, hogy ne legyenek egyedül, vagy találnak olyat, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, egy idő után rájönnek, hogy nem a külső a legfontosabb és beleszeretnek egy olyan lányba, akit azelőtt nem tartottak volna vonzónak, vagy egyedül maradnak. Sokféle verzió lehetséges.
2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki külsőre megy sosem lesz boldog.

SOHA nem csak a külsőt nézzük. Belső értékesebb sokkal. :)

És vannak duci lányokba is igen szépek.

Én már lányok felett sem ítélkezem. Istenem ilyen az alakja és akkor mi van? :) Mindig is a belsőt néztem.

2012. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ui.: Nem vagyok valami jó nő de mindenki bombázónak hív meg mindenkinek tetszek mégse a helyes pasikkal állok össze. :)
2012. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!