Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sztárba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba, írhatok neki levelet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze... :)

Csak azt tudd, hogy nagyon sokan szerelmesek lehetnek még belé! :/

2015. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát írni éppen írhatsz. Kérdés, mit akarsz vele elérni... Ha magyar vagy megközelíthető távolságban van, akkor nyilván találkozhatsz is vele versenyeken vagy dedikáláson.

Ugyanakkor ez egy olyan szerelem/rajongás, amin mindenki átesik egyszer-kétszer az életben. Pár hónap és már nem is emlékszel majd rá.

2015. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irni irhatsz neki, de eselytelen hogy barmi is lehet koztetek hiszen rengetek rajongo "szerelmes" bele es ha mindenkivel osszejonns... masreszt pedig akit szemelyesen nem ismersz, nem tusos hogy banik veled, abba nem lehetsz konkretam szereles.
2015. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!