Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legyek Tökös, és merjem megtenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek Tökös, és merjem megtenni?

Figyelt kérdés

Szóval a történet a következő. Volt egy kapcsolatom, majdnem két évig tartott, nemrégen lett vége. Elég viharos volt, volt, hogy szüneteltünk kicsit, de idén júniusba szakítottunk. Az oka, hogy újraérettségiztem, és kicsit ideges voltam, erre ráment a kapcsolatunk. Tehát a lány szakított velem. De másnap már a szomszédjával ismerkedett... Én mikor ezt megtudtam részegen csináltam egy kis butaságot. Összefirkáltam a lépcsőházuk ajtaját alkoholosfilccel, illetve a haverjaim megdobálták az ablakát kecsapos tamponnal. Mondanom se kell, hogy kiderült, és nagy balhé volt belőle.. Végül nyárára én meg a várost is elhagytam hogy felejteni tudjak. Elmentem dolgozni az ország másik felébe. Ám nyár közepe, vége fele felkeresett, hogy ő még szeret és nem tud nélkülem élni. Mikor hazajöttem nyár végén összejöttünk újra, titokban, hogy a családja, és az én családom se tudott róla, mivel az ő családja ugyebár utál engem, az enyém meg őt nem csípi. Csak a barátok tudták.

Na most egy hónapja kb újra vége lett... belefáradtam abba, hogy titkolni kell egymást, stb.. így vége lett.. Pedig talán az édesanyja már biztatta is volna pont, hogy nekünk még van közös jövőnk, és hogy azért csináltam a dolgokat, mert szerettem. Ezt a lány mondta mikor még beszéltünk. Tehát ha minden igaz, az anyja mar kezdett enyhülni.


Piszkosul hiányzik, nagyon szeretem... minden percbe ő jár a fejemben.. Jön a karácsony, és azon gondolkozok, hogy írok neki kézzel egy levelet és elküldöm a címükre, hogy lássák mindannyian, hogy van vér a pucámban és fel merem vállalni a dolgokat, és hogy szeretem. Látná az egész család hogy mennyire szeretem még azt a lányt és, hogy mindent megtennék érte.


Nem tudom, hogy meg merjem-e tenni. Lehet hogy az apja balhézna egyet, amihez nincs kedvem... De lehet hogy épp ellenkezőleg történne, és jól sülne el a dolog.

Félek hogy ha nem teszem meg bánni fogom egész életemben, de attól is félek, hogy hogyha megteszem azzal csak még nagyobb galibát csinálok.

Szerintetek?



2015. dec. 19. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg! Ez nagyon kedves és bátor gesztus. Nincs vesztenivalód.
2015. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább a lány apjától félek... Mi lesz ha nekem áll, hogy hagyjam békén a lányát, vagy esetleg még keményebb lépéseket tesz? Nagy balhé volt a "butaságomból".
2015. dec. 19. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
'hogy milyen hülye csajok vannak?
2015. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem mire írod.
2015. dec. 19. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, írd meg azt a levelet! Tényleg nincs vesztenivalód!
2015. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd meg a levelet :) Sok sikert!
2015. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Írd meg! Szerintem mindeképp! Ez csak egy levél, nem zaklatás, nem arról szól, hogy nem hagyod békén a lányt, egy apa is meg kell, hogy értse ezt. Sok sikert! :)
2015. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dráma... Minek szüttyögni levelekkel? Bakker, menj el személyesen és kész. Csak lazán, kérj bocsánatot, dobd be magad. Ha ennyire nagyon számít az a nő neked.
2021. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!