Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lánynak rövid a haja?

Figyelt kérdés
De nem olyan fiús hanem lányos és szerintem tök vagány. Csak hát szeretem a rövid hajat mert vizilabdázok és így mem kell szárítani.

2015. dec. 30. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy rövid vagy hosszú. A lényeg hogy jól álljon neked. Ha a rövid haj passzol hozzád akkor senkinek nem lesz semmi kifogása ellene :)
2015. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de a hosszabb szebb!
2015. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalábbis nekem jobban tetszik!
2015. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a rövid haj lányokon, szerintem tök vagány, különleges. De viszont vannak olyan lányok akiken tényleg hülyén áll. Ez olyan mint a szakáll fiúknál, van aki nagyon szexi vele, van aki még úgy néz ki vele mint egy idióta.
2015. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nagyon kevés lánynak áll jól a rövid haj :) Rengetegen vannak, akik beképzelik hogy milyen jól áll nekik, meg hű de jól néznek ki, aztán mégsem.Persze ha te abba a nagyon kicsi részbe esel bele, akiknek jól áll, akkor semmi gond vele :) Ellenkező esetben viszont zavarna.Elhiszem én, hogy praktikus meg minden, de ha valakinek nem áll jól, akkor nem áll jól és nincs mit vitatni rajta.
2015. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik
2015. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, van akinek kevésbé. Ha küldesz képet, megmondom melyik csoportba tartozol.
2015. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 31. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!