Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy randim az egyik osztalytarsammal. Meg sokat chateltunk elotte meg beszelgettunk es a vegen elmondta h szerelmes belem. Nekem is tetszik de mar egyre kevesbe. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem azert tetszik egyre kevesbe mert csinalt valami olyat, hanem csak egyszeruen mar nem. Es igazabol ezt a randizas/jaras dolgot sem nagyon szeretnem meg senkivel. Az a rossz, hogy en magam sem vagyok biztos magamban, hogy mit akarok.

2014. márc. 29. 08:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. márc. 29. 08:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 17 alatt vagy sztem tudsz jobb dolgot is csinálni ennél.
2014. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezt beszéld meg vele és amit itt leírtál mond el neki

lehet hogy kellemetlen, de minél tovább nem mondod ezt el neki, csak annál rosszabb lesz neki

és szerintem te is megkönnyebbülsz:)

sok sikert

2014. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, de az a rossz, hogy en sem teljesen tudom. Amikor az osztallyal kozosen voltunk es a tobbiek mogott ketten beszelgettunk az nagyon jo volt, de az amikor ketten voltunk kicsit feszelyezett. Meg igazabol egyre kevesebbet chatelunk, de peldaul a suliban tobbet szeretne velem lenni. En viszont leginkabb akkor a baratnoimmel szeretek lenni, meg a baratsagok a legfontosabbak. De amugy valosginuleg, utolso, neked van igazad.
2014. márc. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!