Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyáron sokat beszéltem osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron sokat beszéltem osztálytársammal üzenetekben, tök jól megvoltunk, de mikor eljött a suli, egymásra se néztünk, azóta se beszéltünk, de nekem nagyon tetszik. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nyáron csomót beszélgettünk egy lánnyal, de üzenetekben, nagyon sokat, úgy hogy ő külföldön nyaralt és én hajnali 03 kor ébresztettem magam mindig, hogy beszélhessünk, és hajnali 4-5 fele fejeztük be. Nagyon jól elvoltunk, ez így ment egy hónapig, aztán egyszer csak nem tudtunk mit mondani egymásnak, és onnantól minden héten egyszer ráírtam, hogy miujs, ő meg háritott hogy nem ér rá.

Aztán amikor elkezdődött a suli, mintha meg sem történt volna, azóta egymáshoz se szóltunk mióta nyáron dumáltunk.

De nagyon tetszik a lány, és most nem tudom, jófejnek tart e, vagy csak idegesítettem a nyáron.

13 éves vagyok. Ti mit gondoltok mit tegyek?


2014. szept. 8. 22:12
 1/3 RRR ***** válasza:

már nem számára érdekes sajnos

semmit, ennyi volt

2014. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De álmodozni mindig lehet nem? :D
2014. szept. 8. 22:31
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne add fel, próbálj meg apró jeleket küldenia lány felé, hátha ő is küld valamit! Velem is ugyan r ez van, az osztálytársam írásban szivecskéket küldözget, élőben meg észre sem vesz, szinte észre sem vesz, hozzám se szól... Tehát nem kell aggódni, szerintem érdekelted eddig is, csak lehet, hogy az iskola miatt, vagy bármi más miatt kevesebb ideje van rád, és mindenre :)
2015. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!