Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miben kérhetném a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miben kérhetném a fiú segítségét kosáredzésen?

Figyelt kérdés

már több éve kosarazom, szerintem viszonylag jól is dobok :D ( ezt nem azért írom le, mert nagyképű akarok lenni :) )


Arra gondoltam erre, mert ez jó indok lenne arra, hogy pár szót beszéljünk, észrevegye, hogy létezem és talán még örülne is, hogy segíthet :D

Csak azt nem tudom, hogy miben kérjem a segítségét, ami a kosárlabdával kapcsolatos :/


Szerintetek?

Fiúk, nektek nem lenne fura, ha egy lány pont tőletek kérne segítséget?


és még 1 kérdés, ha megvan az indok, akkor hogy hívjam el a haverjaitól?

Edzés elején kb mindig dobálgatnak, általában 1 palánknál, ritkán dumálnak is közben, furán érezném magam, ha odamennék és elhívnám, miközben a haverjaival van.

Vagy hát inkább még attól is paráznék, hogy esetleg utána a haverjai elkezdenek rólam dumálni, esetleg néznek minket :/ ( bár ennyire már talán érettek, hogy utána kérdezik meg a srácot, hogy mi volt...)


a fiú 10.-es

én 9.-es vagyok



2015. dec. 30. 20:02
 1/2 Zedricht ***** válasza:
Jo az otlelt de tuti, hogy nem erettek :D
2015. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

honnan, miből gondolod? :D


ennyire gyerekesek lennének 16-17-18 évesen is? :OO

2015. dec. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!