Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ötletet egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötletet egy nagyon kegyetlen ronda üzenethez amit egy lánynak írnék aki szivatott 1 évig?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel szivatott?
2015. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
átvert, végig hitegetett hogy szeret aztán tovább állt egy másik kan miatt és közben volt még más is.. engem meg teljesen meghülyített. Legszívesebben szétcsapnám az arcát de azért az durva lenne így valamiféle lelki terrort szeretnék rátenni ha lehetséges.
2015. dec. 30. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj haver...


" Szia csillagom. 1 évig hülyítettél, tovább már nem fogsz. Most kifogtam rajtad, és elkövettem azt, amit sosem fogsz elfelejteni - Silverplate fedőnév alatt. Január elsején olyan fél 1 körül óriási tűzijátékot szervezek neked hálám jeléül. Üdv: 11B X 1371

2015. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldözgesd szét a képeit..:D
2015. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker! Égesd le a pasiját mint állat! :D
2015. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!