Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok nektek mennyire tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek mennyire tetszik ha egy fiu kegyetlen es otromba mindenkivel rajtatok kivul es atgazol mindenkin akar egy apro cel elerese erdekeben?

Figyelt kérdés
(Nem azert mert en ilyen lennek, epp ellenkezoleg, csak tudni szeretnem)

2015. dec. 19. 22:26
1 2
 1/13 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Rendkívül visszataszító. Számomra nézhet ki valaki akármennyire is jól, ha ehyszer valaki ilyen bunkó, onnantól veszve van minden.
2015. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyeneket küldtem volna koncentrációs táborba :D
2015. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor jo mert ez nem igazan az en mufajom. Valahogy ennek pont az ellentetje vagyok/igyekszem lenni. Köszina valaszt!
2015. dec. 19. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól nézel ki akkor lehetsz nyugodtan ilyen is, úgyis szopkodni fogják a pélód. Sőt, majd mindegyik személyes kihívásnak fogja venni, hogy "na, ő majd megváltoztat téged".
2015. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En most kifejezetten lanyok valaszat kernem de azert kosz.
2015. dec. 20. 18:06
 6/13 anonim válasza:
100%

A válaszom kapásból az lett volna, hogy természetesen nem.De van valami abban amit az utolsó válaszoló írt. Mármint a második részében :D

Vagyis hogy szerintem is nagyon sok olyan lány van akik úgy vannak vele, hogy "na majd én megváltoztatom". Persze nem mindenki de vannak ilyenek és érdemes el gondolkodni rajta..:)

2015. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fura dolgot írok,de nekem egyáltalán nem visszataszító valami miatt:D Szeretem nagyon az ilyeneket:) Furi,nem tudom megmondani, de en mar-mar betegesen vonzodom az ilyen fiukhoz ♡
2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hàt persze... Hiszen nö vagy
2016. jan. 12. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen fiukat.

De azert nem birom a tul jo fiukat, kell egy kicsi flegmasag.

15/L

2016. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudnék vele mit kezdeni. Mármint elvből utálom azt, ha valaki velem kivételezik, miközben mást lenéz. Nem tudnám, hogy viszonyuljak hozzá. Ezlatt azt értem, hogy sajnos képtelen vagyok bunkó lenni bárkivel is, de ha az illető kedves velem, akkor méginkább. Akkor sem, ha pofán kéne vágnom, mint ahogy az ilyen srácok esetében is. A másik meg, hogy oké, hogy velem jófej, de hogy fog viselkedni a kishúgommal, a nagyszüleimmel, a barátaimmal, a szüleimmel, vagy őgy általában a gyerekekkel?

Tehát a válasz természetesen az, hogy SEMENNYIRE!!! Igyekszem messze elkerülni az ilyeneket.

15/L

2016. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!