Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 120 kilométer távolság még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

120 kilométer távolság még belefér egy kapcsolatba, vagy ezt így nem is érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Igazából ezt még nem nevezném kapcsolatnak, mert eddig még csak egyszer találkoztam ezzel a lánnyal, és párszor írtunk egymásnak a neten. Szerintetek ekkora távolság még belefér, hogy tudjunk találkozni akár minden hétvégén, vagy inkább már hagyjam itt az elején?

17 évesek vagyunk mindketten, szerintem ebben (is) tudunk már komolyan gondolkodni és dönteni, de ez azért így is necces. Én Szombathelyen lakom, a lány pedig Veszprémben. :)


2012. dec. 31. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkora távolság fér bele, amennyit úgy érzel tudsz még vállalni. Van akinél a szomszéd város már kiesik, de van akiknél a szomszéd ország másik fele sem távolság, mert meg tudják oldani...
2012. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Távolságra nem vészes, vonattal 1-2 óra (tereptől függ, nem tudom, még sosem jártam arrafelé). Viszont ne felejtsd, hogy mindketten önálló kereset nélküli fiatalok vagytok, és a vonatozás nem két fillér manapság... Szóval a szüleitekkel is egyeztetni kell ezzel kapcsolatban.
2012. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, a pénz ebben a kérdésben nagy úr. Én kb 40 km.-re lakom Szombathelytől és minden hétvégén megyek Veszprémbe(ill. a környékére). Nekem ez kb 100km.-es táv Győrnek. A kocsim kb 5 literes fogyasztásban áll meg, 1-1.5 óra az út. (kb 5000 Ft egy hétvége) Buszozni rég óta nem kellett, de akkoriban átszállással tudtam csak lejutni, ami sokkal több időt vett igénybe. Vonatozni nem szoktam.

Fontos szempont hogy pl. ott tudsz-e aludni, ez nem okoz-e gondot. No meg persze az is hogy mennyire bírod az utazás viszontagságait. Egy napra nem éri meg lebumlizni, mire odaérsz indulnod kell vissza.

Én ezt az ingázást már 5-6 éve csinálom és rohadtul bele vagyok már fáradva (nem párkapcsolat miatt utazom). Ahhoz hogy ez működjön kitartónak kell lenned. Nagy szerelemért érdemes belevágni, de őszintén szólva szerintem csak a saját életed keseríted meg ezzel (ennyi idősen). Lehet mondani hogy a távkapcsolatok működhetnek nagy szerelem esetén, de ha kicsit is őszinte vagy magaddal be kell látnod, hogy ez szélmalom harc ha előre láthatólag nem tudtok pl. összeköltözni....

2012. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem apum és anyum 250km-ert győztek le hétvége mint hétvége...:) Rajtatok múlik ;)
2012. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
barátnőm 1200 km-re van tőlem! 1 évre ment ki külföldre 4 hónap telt el eddig! Másfél havonta találkozunk és nagyon jól megvagyunk!
2012. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Irigyellek titeket....barátom 2148km-re van tőlem, 2 hónapja vagyunk külön, 3 havonta találkozunk, bár 14 közös hónap után választott szét a távolság, kínszenvedés, hogy őszinte legyek, de imádom a kedvesemet20/F, én 15/L szóval szorítok nektek, hajrá;)
2014. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!