Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa, ha először egy fiún a fogait nézem meg?

Figyelt kérdés
Legutóbb beszélgettem a barátnőimmel és nagyon furán néztek rám, miután mondtam, hogy én ezt szoktam megnézni először. Nem azt, hogy egyenes-e vagy girbe-gurba, hanem hogy mennyire ápolt. Szerintem ez nagyon sokat elárul egy emberről. Vagy csak én gondolom ezt? 18/L

2016. jan. 2. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, fura.Akkor olyannal nem is kezdesz ki, aki nem költ rá több tízezer forintot, hogy szép fehér foga lehessen?:D
2016. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, nem kell több százezeret beleölni, de azért az látszódik, ha valaki nagyon ritkán mossa és tiszta lepedék :D szerintem ez gusztustalan..
2016. jan. 2. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem én is ezt nézem de azt is h mennyire szabályos es feher :D
2016. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit sem fura. Nálam is szempont. :)

Meg genetikai jellemzőknél is az erős és szép fogak jó pont. :)


23/F

2016. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jan. 2. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor pont ráb sztam,vagy épp jó pont?:D

nem egyenesek a fogaim teljesen(semmi különös,csak nem mértani pontosságú,kellene fogszabályzó elvileg).viszont napi 3x mosom,mert egyrészt szeretem ha mindig tiszta és ápolt,másrészt rohadtul félek a fogorvostól xd szerencsére még sose voltam:D 18/f

2016. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem, amint a piros hetes villamoson odamész a csávóhoz, két kézzel szétfeszíted a száját (mint valamikor a lóKupecek), aztán elégedetlenül dörmögve továbbállsz.
2016. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6: nálam jó pont, az nem zavar, ha nem mértani pontosságú, csak ápolt legyen :)

7: igen, szeretem ezt csinálni, mint valami rabszolgavásáron :D

2016. jan. 3. 10:56
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem fura. Én is ha egy lányt megnézek akkor (ha nem is ezt nézem meg elősör, de) nagyon fontos hogy milyenek a fogai. A rikítóan fehér fogakat amúgy nem szeretem, csak a normál napi ápoltságot.

25f

2016. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!