Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Először alig mertem ránézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alig mertem ránézni, nem lesz furcsa ha utána szemeznék vele? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, sajnos elég ritkán látom, de nem merek kezdeményezni nála egyáltalán. Hogyan kezdjek hozzá? Nem akarom "ráeröltetni" magam, de szeretnék vele beszélni stb.

Hogyan viselkedjek vele?Észreveszem ha nem jövök be neki? Miről beszéljek vele, ha mondjuk már túl lennénk az első pár mondaton? Nem szeretném elszúrni :)

Fiúk ti milyen kezdeményezésnek örülmétek?



2015. máj. 16. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Picit több részlet jó lenne! Helyszín, körülmények?
2015. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Buszon szoktunk néhány megállót együtt utazni.

2015. máj. 16. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint elég szorongó és visszahúzódó tudok lenni új ismerősökkel, szóval ha nálam akarna valaki kezdeményezni (haha :D), valószínűleg az lenne a legjobb, ha határozott, kitartó és türelmes lenne, mert neki kéne irányítania, amíg valamennyire fel nem oldódom, ami pedig eltarthat egy darabig. Aki arra építene, hogy rámköszön vagy beszélgetést kezdeményez valamiről, aztán "én jövök", az csalódna. De ez biztos minden embernél más.
2015. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj/állj mellé és szólítsd meg!

Szia! Sokszor utaztunk már együtt és felfigyeltem rád! Nincs kedved összeismerkedni?


Ennyi. ;)

2015. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik busz?


Simán szólj hozzá. A fiúk nagyresze egyedül van! Tuti örülne ha csaj kezd ki vele!

2015. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik fiú/pasi örül annak, ha egy lány megszólítja. Amúgy totál véletlenül meglököd picit, hogy épp csak érezze, amikor épp kényelmesebb állóhelyet keresel vagy valami, és elnézést kérsz tőle. Aztán megemlíted neki, hogy már mintha láttad volna többször is. Majd megkérded a nevét stb. Nem kell ezt túl bonyolítani. Ha akar ismerkedni úgyis válaszolni fog. Ha nem akkor se veszítettél semmit, megtudod a nevét meg hogy nem akar ismerkedni.
2015. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Ez jó ötlet, lehet megpróbálom megcsinálni, csak bátortalan vagyok :/ :D

2015. máj. 17. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak elkezdeni nehéz! ;)
2015. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Semmit nem veszíthetsz vele. De akár nyerhetsz is.


#6-os voltam.

2015. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, te is ezen a buszon utazol?"
2015. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!