Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne találkozni?

Figyelt kérdés
15 lesz, én is. Interneten találkoztunk egy játékban még tavaly nyáron (2015 nyár). Akkor el kezdtünk chatelni Skypeon. Kb 40 km-re lakunk egymástól. Ő lány, én fiú. Lenne értelme a találkozásnak? Vagy inkább ne? :/

2016. jan. 2. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg, feltéve ha már elég jól megismertétek egymást. 40 km azért nem olyan sok. :)
2016. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy szeretne találkozni vagy nem. Nem jött fel még ez a téma. Félek, hogy ha nem akar, akkor nem tudunk többet beszélni...
2016. jan. 2. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probát megér probáld meg.(:
2016. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként eléggé különbözünk, de ha megvan a téma, akkor elvagyunk :). Lehet felhozom a témát. De az égő lenne, ha nem lenne téma, amikor beszélünk. Tudnátok írni témákat, ha kifogynék belőle? :)
2016. jan. 2. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, valamelyik hétvégén találkozunk.. :) Köszi a bíztatást.
2016. jan. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!