Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy fiut a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monika roberta kérdése:

Megismertem egy fiut a facebookon. A sors ugy hozta hogy mind a kettonknek azutan mas varosba kellett koltozni, hetente egyszer tudunk talalkozni. Ma elmondta a telefonba hogy lefekudt egy lannyal. Sokkot kaptam. , Erdemes idot fektetni a dologni?

Figyelt kérdés
Osztol visszajon ide dolgozni, es tudunk egyutt lenni minden nap, vegulis ket honapot kell kibirni, addig heti 1 nap. Szerintetek erdemes, es hogyan folytatni a kapcsolatot? Addig legyunk nyitott kapcsolatba? Meg annyit hozzateszek Ő 35 en 37eves tehat nem vagyunk gyerekek.

2015. jún. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ti egymás között nem tisztázzátok le, hogy milyen kapcsolatot is szeretnétek, akkor mi, akik egyikőtöket sem ismerünk, honnan tudjuk, hogy milyen megoldás illene hozzátok a legjobban?
2015. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcsolatot időben -megismerkedés és első ágyjelenet között- esetleg ahogy kihűlőben van a kapcsolat fel lehet vetni, de sosem az után, hogy már van kiszemelt, vagy már mással összejött valamelyik fél. A nyitott kapcsolatban igen jól át kell beszélni a "játékszabályokat", hogy teljesen tiszta legyen ki mit ért alatta, mit lehet és mit nem (igazából a nem nyitottban is sokszor hiba, hogy valójában senki nem tudja mi az elképzelése a másiknak, tehát hasznos lenne a normál kapcsolatoknál is egy jó nagy megbeszélés, csak legtöbben nem szeretik, kínosnak érzik).


Ha lefeküdt valakivel és Te ajánlod fel a nyitott kapcsolatot akkor onnantól bármit megtehet veled.

Dobd ki mielőtt pincsikutyulit csinál belőled.


Egy nyitott kapcsolatban élő nő.

2015. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom sokat segitett amit irtatok:) a jatekszabalyok megbeszelese a legfontossabb.

Nekem ere az volt a reakciom ha neki lehet en is!

En is elmentem massal,es termeszetessen elmondtam neki.

Azt mondtam neki ha neki lehet nekem is....

Azota minden percerol beszamol :)

Ma jon fol Romaba,es ahogy tanacsoltatok,a meg fogom kerdezni milyen kapcsolatot akar...tudom ere az lesz a valasza hogy meg akar ismerni,es eleg nehez a tavolsaggal,nekem is.....

De ha egyutt akarunk lenni,es valamit komolyabban akarunk egymastol akkor ki kell varnink egymast...

2 3 honap amig mas varosba kell laknunk...javasoljatok a nyitott kapcsolatot??Ma jon fol hozzam megint egyutt leszunk:) Mit csinaljak? mit mondjak neki?

2015. jún. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!