Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a barátom megcsal! (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom megcsal! (? )

Figyelt kérdés
Mostanában szinte sosem beszélünk és nem is nagyon találkozunk.Mindig más lányokkal lóg.Mikor meg elmegyünk együtt valahova akkor is csak a telefonját nyomkodja mivel valakivel mindig beszélget.Egyik nap hallotam hogy telefonon beszélt valakivel és azt mondta neki hogy szereti,mikor meg rákérdeztem azt mondta hogy az egyik haverjával beszélt.Mit tegyek?

#barát #fiú.megcsal
2016. jan. 2. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy van-e valakije, ha letagadja egyből, kérdezd meg mi volt az a szeretlek...nagyon könnyen ki kelet fogni rajta ;)


Egyébként én ezután elhagynám a helyedben...ez már nem megbízható kapcsolat.

2016. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem találkoztok, nem beszéltek, elhidegült. Ha találkoztok akkor sem veled foglalkozik. Nem értem hogy egy ilyen kapcsolathoz még miért ragaszkodsz. Beszéld meg vele ezeket, hiszen ezért vagytok "kapcsolatban". Ha nem változik akkor szakíts. Ne ragaszkodj egy ilyen kapcsolathoz. Ha te törődsz vele, jobbat érdemelsz. 17/f
2016. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elozo ket valaszolo jol mondja, elihidegultetek, es a szeretlek is, hat eleg furcsa. Beszeljj vele, ha semmi nem valtozik jobb lenne szakitani.

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!