Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szükségem van a segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szükségem van a segítségetekre, valószínűleg megcsal a barátom, el akarom hagyni, de csak ő van nekem, mégis mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Hosszú kicsit, de kérlek, olvassátok el! Több, mint 1 éve vagyok együtt a barátommal, hetente 2 napot tudunk csak együtt tölteni, nagyon sokat dolgozik, ezért keveset beszélünk. Amikor együtt vagyunk akkor nagyon odaadó és figyelmes, érezteti velem, hogy szeret és azt a kevéske szabadidejét is velem tölti általában. Viszont elég spontán és általában én szoktam kezdeményezni a találkozást, bár nyilván ő sem ellenkezik sosem. A családommal is jóban van.

Viszont ő régen elég kicsapongó életet élt, sok barátnője volt már, ezért szégyen, nem szégyen néha belenézek a mobiljába és most találtam komoly bizonyítékot arra, hogy más lányokat is fűz a hátam mögött. Egy kolléganőjével több sms-t is váltott amikből az derült ki, hogy a barátom el akarja csábítani ezt a nőt, de egyértelműen csak laza kapcsolatot akarna vele, azonban a nő valószínűleg többet.

Aztán egyik exével is beszélt pár hete facebookon, flörtöltek és a barátom konkrétan mondta, hogy ha a lány esetleg feljön Pestre, akkor töltsenek el együtt egy éjszakát. Viszont azóta nem váltottak több üzenetet, és nem is telefonáltak egymással. Az egészben az a legrosszabb, hogy míg a fiú ismerősei úgy tudják, barátnője van, addig az összes lánynak kb azt mondja, hogy nincs barátnője csak ilyen alkalmi kapcsolatai, nekem meg azt mondja, hogy így szeret, úgy szeret és nagyon örül, hogy ilyen barátnője van mint én. A jövőre vonatkozóan mindig tesz kijelentéseket, hogy majd el akar vinni wellnessezni stb. és tényleg sok programot csinálunk együtt, úgyhogy nem értem az egészet.

Fogalmam sincs mit tegyek, nagyon lesokkolt ez a dolog, én mindent megadtam neki és ez a hála érte… Elhagynám, de rajta kívül szinte senkim sincsen és fogalmam sincs hogy szedjem össze magam ezek után egyedül. De ugyanakkor vele sem tudnék maradni, mert ez nagyon aljas dolog tőle. Mégis miért jó ez neki? Miért csinálja ezt? Hogyan tudnám úgy lezárni ezt a kapcsolatot, hogy ne szenvedjem meg nagyon? Kérlek segítsetek! 22/L



2015. aug. 22. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki privátban tudna segíteni nekem, azt is megköszönném. :)
2015. aug. 22. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresel te ez mellett az ember mellett? Mit akarsz te ezzel az emberrel?


Inkább ne legyen senkid, mint egy ilyen ember egyáltalán a közeledben.

2015. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hobbit, amit többen kell csinálni pl tánc, menj el rá, szerezz pár barátnőt, ismerőst, közben szakíts a delikvenssel. És a problémáidat meg beszéld ki az új ismerősökkel.
2015. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt hittem nagyobb a probléma "de csak ő van nekem"

Holott ő a párod úgymond...szóval nem fogsz egyedül maradni örökre, azt hittem nincs hová menned, éhen fogsz halni, nincsenek szüleid.


Az ilyet csak ott kell hagyni bámilyen nehéz is.

2015. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el, és ha egyedül érzed magad, keress barátokat.
2015. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Dobd. Találsz jobbat! :)
2015. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

És az együtt töltött egy év alatt nem derült ki, hogy te csak a hétvégi nője vagy?


Dobd, jön öt jobb.

2015. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt rengeteg hasonló korodbeli szingli srác van, aki majd meg hal azért, hogy egy normális kapcsolatot találjon, írj ki egy kérdést, és akár havert, akár komolyabbat kezdj el keresni..
2015. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác nyilvánvalóan éretlen még komoly kapcsolatra,hiszen még mindig vadászik.Ha vele maradsz,újabb és újabb nőügyei derülnek ki,ami miatt szenvedni fogsz.Tényleg ezt akarod?

Felejtsd el,nem érdemel meg téged!

2015. aug. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!