Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit válaszolnátok rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit válaszolnátok rá?

Figyelt kérdés

Karácsonykor küldtem volt barátnőmnek egy sms-t, hogy sok boldog karácsonyt stb., vissza is kaptam a választ.

Másnap mondom küldök neki még egyet. Küldtem is amiben megkérdeztem (csak megkérdeztem), hogy valamikor lenne-e kedve beszélgetni. Tényleg minden hátsószándék nélkül írtam, régen beszéltünk, jó fej akartam lenni, hogy beszélgessünk kicsit kivel mi van, mi történt az elmúlt 1 évben.


Erre visszaírta azt, hogy sokadik alakalommal ajánlom fel, de sose teljesítem. Írjak amikor akarjak. (kicsit bunkó stílusban jött át nekem, az túlzás, hogy megbántott vele


Nos akkor kerekre tágultak a szemeim. Először kérdeztem meg, hogy akar-e velem beszélgetni. Nem értettem... Aztán eszembe jutott, hogy nyáron egyszer facebookon küldtem, hasonló témájú üzenetet. Akkor kb. 4 napig vártam válaszra, aztán ott hagytam a francba a fészbúkot.


Tehát, lehet válaszolt arra, nem tudom.

Kicsit bunkó stílusban válaszolt vissza rá, majd nem vissza kérdeztem, hogy te miért nem tettél soha ilyen ajánlatot.


Nem mondom, hogy megbántott, az túlzás lenne, de egy kicsit rosszul esett. Nem váltunk el olyan csúnyán, nem is értem miért nem beszéltünk mi.


Nos, egy szó mint száz, ti mit válaszolnátok rá? Vagy nem is törődnétek ezzel az üzenettel, megpróbálnátok vele beszélni vagy pont nem beszélni vele? :)



2016. jan. 3. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugy gondolom az exel csak a bajok vannak
2016. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bonyolult
2016. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egeszet
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval ne. Én fontosnak tartottam őt, na de ez van. :)
2016. jan. 3. 23:08
 5/8 Gátorok válasza:
Ez a komplikált helyzet egy diverzifikációba vezet, ami egy örök paradoxonként jelenik meg a bipoláris abszorbciórendszerben, ami végül abarognózissal társul, aminek a következménye az abscessus tuboovarialis.
2016. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most az a vicces, hogy mindent értettem belőle :D
2016. jan. 4. 15:31
 7/8 anonim válasza:
Ez a vonat mar elment... Nem ertem.minek futsz utana. Szerintem csak egy pup vagy a hatan. Ez kell neked?
2016. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elment, nem erről van szó. azért írtam, hogy bármi hátsó szándék nélkül akartam vele beszélni, tényleg csak mint egy régi ismerős. :)


Nem érzek iránta már semmit, csak tényleg szerettem volna kedves, jó fej lenni. Attól hogy szakítottunk, miért ne lehetnénk jóban?

2016. jan. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!