Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pécsi Művészetisek! Válaszolná...

Pécsi Művészetisek! Válaszolnátok ezekre a kérdésekre? (lent)

Figyelt kérdés

Képző- és iparművészet - kerámia műves.

1, Az iskola által vagy a saját választásotokból kerültök képző- és iparművészeten belül kerámia műves szakra?

2, Hány órátok van egy héten?

3, Pontosan milyen tantárgyaitok vannak? (Itt ha lehet az összes tantárgyat írjátok le, kérlek)

4, Milyen nyelveket lehet tanulni?

Zeneművészeti osztály:

1, Hány órátok van egy héten?

2, Pontosan milyen tantárgyaitok vannak? (Itt is az összeset)

3, Milyen nyelveken tanulhattok?

Pécsi Művészeti:

1, Mi a véleményetek az iskoláról?

2, Milyen a tanítás?


Néztem az iskola honlapját de nem találtam választ ezekre a kérdéseimre. Előre is köszönöm



2016. jan. 1. 14:38
 1/1 anonim válasza:

nem kerámiaszakos vagyok, az azzal kapcsolatos kérdésekre sajnos nem tudok válaszolni, ami a többit illeti:

az első két év óraszám szempontjából nagyon nagy szívás, ha szabad így fogalmaznom. konkrétan reggeltől estig az iskolában vagy, nekünk volt, hogy este hétig-fél nyolcig óránk volt.

közismereti órák közül éneken kívül mindent tanulsz elsőben, amit egy rendes gimnáziumban tanulnál az éneket kivéve, emellett ugye az emelt rajzórák, a szakórák, nem tudom pontosan hogy most elsőben ábrázológeometria vagy betűrajz van, de az egyik mindenképp + művészettörténet a törin felül.

képzősként csak angolt vagy németet tanulhatsz, ha jól tudom, zenészként is. a drámásoknak van lehetőségük az angolon/németen kívül pluszként olaszt is választani

személyes véleményem, hogy bár a légkör családias, elég szabad hely, néhány téren meglepően maradi a gondolkodásmód és azt, hogy élvezettel fogod végigülni a rajzóráidat felejtsd el.

a közismereti órákat meg nyilván nem úgy tanítják mint egy rendes gimiben úgyhogy ha útközben mégsem művészi pályára vágynál nagyon össze kell kapnod magad hogy bármit is komolyan megtanulj

2016. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!