Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ez ellen kezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ez ellen kezdeni?

Figyelt kérdés
az egyik este elmentem barátokkal szórakozni barátnőm nélkül. Kicsit ittasak voltunk és este végén elcsattant egy csók egy másik lánnyal, másnap az egészet bántam, szörnyű bűntudatom volt és csak sírtam, a barátnőmnek elmondtam, ő azt mondta hogy értékeli hogy őszinte voltam és elmondtam neki szóval ad egy 2. esélyt, napok teltek el az eset után és a barátnőmbe teljesen beleszerettem és szerelmes lettem ( az előtt nem voltak annyira erős érzelmek) aztán pedig néha eszembe jutott ez az este és szörnyű bűntudat jött rám még mindig annak ellenére hogy megbocsájtott és folyamatosan csak sírok miatta és szörnyen megbántam az egészet.. ezzel az érzéssel nem lehetne valamit kezdeni, hogy elmúljon? vagy valaki járt hasonló cipőbe?

2016. jan. 5. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd szem előtt, hogy nem szabad még egyszer megtörténnie, és tegyél meg mindent a barátnődért. Jót fog tenni.
2016. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idővel ez biztos változni fog.

De mit kell ezen rágódni?

Az már a múltté, a barátnőd megbocsájtott, nem haragszik senki.

Akkor most hiába rágódsz meg sírsz ezen.

Tessék túllépni ezen, ez csak egy nem oda szánt csók volt.

2016. jan. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!