Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dezodoron és a fürdésen...

A dezodoron és a fürdésen kívül mit utdok kezdeni a testszagom ellen?

Figyelt kérdés
Amikor nem szoktak lenni tesi óráim akkor tökéletesen meg vagyok, de manapság már minden hétköznap van tesi, és a dezodor nem szokott segíteni, nagy mennyiségben sem. Mit tudnák tenni ellene?

#izzadtságszag #leküzdés.
2015. júl. 17. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Endorkinologust kene keresni. A nagyon eros testszagnak lehet hormonalis vagy mas oka is, ha mosakodas es dezodor utan sem tunik el.
2015. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És befolyásolhatja az is, hogy mit szoktál enni.

Meg kellene figyelned, hogy esetleg milyen kaják után erősödik v. büdösödik a testszagod.


Azután érdemes elkerülnöd a műszálas holmikat, ami alá pár perc alatt jól be lehet dunsztolódni.


És akinek intenzív a testszaga annak - bár nem koszos például a holmija, nem szabad kétszer felvennie ugyanazt a ruhát. Minden felvétel után mosni kell, nem elég 'szellőztetni'.


És lehet h. talán dezodort kellene cserélned. Nem tudom milyet használsz, de a fújós spray félékkel kapcsolatosan én nem vagyok meggyőzve h. hatnak annyira mint a stiftek.

2015. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!