Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet kezdeni már szinte...

Mit lehet kezdeni már szinte kórosnak nevezhetô izzadékonyság ellen?

Figyelt kérdés

Arról ne is beszéljünk, hogy nyáron úszom az izzadtságtengerben, mert az nálam alap. De hogy mínusz fokokban is, az már beteges. Akárhova megyek, akármit csinálok leizzadok. Hiába zuhanyzom napi 2x, hiába próbálok ki minden dezodort, mire beérek a suliba a hónaljamnál a póló csurom vizes az izzadtságtól. Nagyon-nagyon idegesít. Van valami csodaszer, vagy módszer ellene? Mi lehet az oka ennek? Csak az utóbbi 1 évben van így egyébként.

18/f



2015. dec. 5. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Solution Antisudorica nevű szert gyógyszertárban lehet kapni,3-400 ft kb,este fürdés után szárazra töröld a hónajad és fülpiszkáló segítsêgével kis mennyiséget felkensz belőle.(frissen borotvált,sérült területre nem szabad felkenni,égetne)

Nem kell reggel ezt lemosni,hanem amit eddig hadználtál izzadásgátlót simán felteszed.

Figyeld meg hogy csökken az izzadásod vagy sem száraz marad e a polód.



Nekem bevált de nekem először heti 2 szer,majd havi egyszer kellett használnom.

2015. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld
2015. dec. 5. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen remélem neked segít,nekem bevált,ha nem akkor orvosi segítsget próbálj kérni.
2015. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!