Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen korai harom hónap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai harom hónap után lefeküsni a barátommal?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha még szűz vagy, igen. Amúgy is, de ha szereted, akkor döntsd el te:)
2016. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te is szeretnéd és nem ő erőlteti akkor nem korai, csak nyugodtan :)
2016. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A barátnőm 15 évesen 1 hónap után fekudtle az akkori pasijával. Le is kurv***aztak rendesen :D Sztem nálatok mar eljott az ideje
2016. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy bízhatsz benne,akkor hajrá:) Én is 3 hónap után feküdtem le az első barátommal majdnem 17 évesen és nem bántam meg,sőt már akár valamivel korábban is lehetett volna.
2016. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
96%

En 17 vagyok, a baratom 21. Mi 11 honapja jarunk. Nagyon szetetem, o a mindenem. Meg nem fekudtunk le es lehet hogy ez sokak szamara hihetetlen,bar mostanaba sokat beszelunk rola es mindketten nagyon kivanjuk mar a masikat. En regebben amellett voltam hogy csak hazassag utan akarom,de megvaltozott. Annyita szeretem hogy ez magaval vonja a testi vonzalmat es ugy gondolom hogy barmi is tortenjen en azt akarom hogy o vegye el a szuzessegem. Megha elis maradnank(ami a legnagyobb remalmom) akkor sem bannam meg, mert senkit nem szeretnek annyira mint ot.

Ha 3 honap alatt bebizonyosodtal rola hogy szereted es o is teged, hat tedd meg. De a legfontosabb az hogy biztos legyel magadban,mert ha nem vagy benne biztos hogy akarod akkor talan nemis szereted es nemis erezned jol magad. :)

2016. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia. Én 15 évesen feküdtem le a 18 éves barátommal, kevesebb mint három hónap után. Olyan szinten szerettem, hogy nem érdekelt semmi! És tudtam, hogy vele soha nem fogom megbánni, és nem is. Most már lassan másfél éve lennénk együtt, ha nem lett volna egyszer egy szünet, ami egyéni problémák miatt volt.
2016. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is 16 éves voltam, de én 5 hónapot vártam, mert az összes barátnőm 6-7 hónapot várt és én is annyit akartam csak így jött össze :D de ha ők nem éreztetik velem (főleg az egyik) hogy milyen korai minden amit csinálok, akkor kb 3 hónap után lett volna.
2016. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nem időfüggő...Ha érzed hogy itt van az ideje akkor feküdj le vele ha nem akkor ne. Ne mások véleménye határozza meg azt hogy mikor veszted el a szüzességed. Én is 16 volt de 5 hónap után feklüdtem le a barátommal.
2016. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Nyugi:D baratnom 16 volt, 11 nap utan megvolt :D
2016. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezt neked kell eldöntened, ha úgy érzed kész vagy rá, akkor tedd meg. A védekezésre figyeljetek!

Én 15 évesen lefeküdtem a barátommal 4-5 hónap után, rá 3 hónapra dobott, meg is bántam a dolgot. De ha úgy érzed, hogy akarod, akkor hajrá. :)

16/L

2016. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!