Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezüst nyaklánc 3 hónap után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stark2000 kérdése:

Ezüst nyaklánc 3 hónap után korai lett volna?

Figyelt kérdés

Szép éjszakát! :D Elsőnek is; barátnőm születésnapja dec. 31. -én van, karácsony pedig ugye előtte pár nappal. Nem tudtam, hogy mit vegyek neki össz-vissz... így gondoltam kaphatna tőlem egybe egy nyakláncot egy szív bilétával (amit ketté törtünk, az egyik az ő nyakláncán van, az egyik az enyémen). Mielőtt még jönne a kérdés, hogy mennyi volt.. 6.600 forint volt összesen. Én személy szerint úgy érzem, hogy rendben van a dolog, attól mert csak 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, a személyisége is kísértetiesen hasonlít az enyémhez.. hosszútávra tervezem a kapcsolatunkat, és ahogy beszélgettünk, Ő is. A szülei állítólag kiakadtak, de nem tudom.. bátyáim nem ellenezték, bátyáim barátnőjük is támogatták a dolgot sőt, még anyum is. Arra lennék kíváncsi, hogy ti mit gondoltok erről? :D


Én 15 éves vagyok, Jan. 10. leszek 16, barátnőm 14 éves, ő 15 éves lesz dec. 31.-én. :) És igen, éjjeli bagoly vagyok, mert délután bealudtam filmnézés közben 4 órára. ._.



2015. dec. 22. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van
2015. dec. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah igen; mivel szent este mindenki a családjával karácsonyozna, így gondoltam kicsit hozzuk előrébb az ajándékozást. Részemről így is oké volt, ő sem panaszkodott, bár tény, karácsonyfa mellett este mondjuk jobb lett volna.
2015. dec. 22. 02:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon álom világba élsz. Nagyon fiatal vagy még hogy hosszú távra tervezz. Teljesen a filmek irreális világában élsz. Azt hiszed hogy pénzzel, ezüsttel meg veheted a szerelmet? Nem csoda hogy kiakadtak a szülei. A szüleid helyében én nem adnék zsebpénzt . Minek? Azért hogy elszórd hülyeségekre. Amit te csinálsz most az nem komoly dolog. Te most csak a kapkodás pillanatában vagy. Azt hiszed hogy most tetszik vagy talán szerelmes vagy valakibe hogy ez mindíg igy lesz? Majd ha ennek vége lesz , akkor fogod a fejed a falba verni hogy elszórtad a pénzed. Azt hiszed hogy ez egy piszok nagy szerelem? Mindenki igy kezdi . Csak van aki gondolkodik is. Még egyszer leírom , NE PÉNZZEL AKARD HOGY SZERELMES LEGYEN BELÉD.
2015. dec. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is azt hittem hogy nem de miután kapta tőlem pár hétre rá szakított,pedig már 3 hónapnál voltunk
2015. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Hóóó... elsőnek is. Saját pénzemből vettem a nyakláncot. Nem szoktam és nem is szeretek anyuméktól kunyerálni. Másodszor; nem megvenni akarom a szerelmét, és nem is szoktam illetve nem is tudnám elhalmozni minden félével. Ösztöndíjamat jelenleg gép alkatrészekre ölöm, mivel az elég leharcolt. Eddig összesen kétszer kapott tőlem ajándékot, amit meg is vettem (nem kell nagy dologra gondolni, elsőnek egy szál rózsát kapott tőlem). Legtöbbször kedveskedek neki, próbálok segíteni neki suliban ha úgy van, meghallgatom a problémáit, próbálok én is megoldást találni rájuk. Szimplán szeretem boldognak látni, DE(!) ezt nem(!) pénzzel akarom elérni nála!


#3 Tudom milyen kiszámíthatatlan az élet, de sosem voltam / vagyok vele bunkó, nagyon sokszor megnevettetem. Nagyon sokszor hozzám bújik, ha esetleg tévézünk, filmet nézünk. Ha az utcán megyünk, általában ő akarja megfogni a kezemet, legtöbbször ő kezdeményezi a csókot is. :) Jó persze persze, egyetlen egy apróságtól pillanatok alatt megváltozhat a véleménye, de nem ilyennek ismertem meg az 5 hónap alatt.


Az pedig túlzás, hogy filmben élek. Szimplán sokszor csalódtam a lányokban, ő pedig normális, és nem akarom elveszíteni.. (ismételném magamat; EZT. NEM. PÉNZZEL. AKAROM. ELÉRNI.)

2015. dec. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!