Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hónap után korai lefeküdnöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után korai lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 19, petting már volt, de ő többet szeretne. Szerintetek még korai lenne a szex? Én még szeretnék várni vele, de ugyanakkor nagyon kívánom is...

2015. jún. 6. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem görcsölj rá a témára. Tégy úgy, ahogy helyesnek érzed. Ha még várnál vele, akkor várj, ha megtennéd mert akarod, akkor tedd meg. Nincs az sehol megírva kötelező érvénnyel, hogy csak az első nap, vagy csak egy év múlva lehet lefeküdni azzal akire vágysz. Ez a kettőtök döntése kell legyen. Amikor mindketten készen álltok a dologra, akkor történjen meg.
2015. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még várni akarsz akkor várj, lehet megbánof késöbb ha más "unszolására" cselekszel
2015. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jún. 6. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg nagyon korai. En is 15 voltam mikor megismerkedtem a 18 eves baratommal. Kivantuk egymast de en megkertem hogy varjunk 2 evet. Vart ram es egyikunk sem banta meg. Szerintem addig varj mig legalabb egy eve egyutt lesztek , nehogy az legyen higy megdont es jo napot.

18/L

2015. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es. Ha olyan, akkor tökre mindegy. Max vár egy évet vagy kettőt, közben mást döntöget, majd amikor 1-2 év múlva megkapja amit akart, ugyanúgy otthagyja. Ez nem idő, ez pasi függvénye. Ha a pasi olyan, és csak az számít neki, hogy valamit megkapjon akkor bármennyi idő is eltelhet mire megkapja, utána már nem fog kelleni neki, ha csak erre várt.
2015. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

4-es hát ez nagy hülyeség volt SZERINTEM! 2 év az sok idő. Az én véleményem szerint a nők, de a férfiak többségei is még a kapcsolatokban is hűtlen, nem hogy szex nélküli kapcsolatban.

Megmondom őszintén nekem nagyon bekéne jönni annak a pasinak, de nem is hiszem hogy találnánk olyat, aki miatt én várnék ennyit. szerető típus vagyok, de türelmetlen, ha tudok is várni akkor meg kell hogy érje hogy várjak rá.

Kérdező: Neked pedig én is azt mondom, magatokra hagyatkozz, ha kívánjátok egymást akkor nincs baj,de védekezzetek mert azt viszont megbánhatod ha az elsőtöl kisbabád lenne. Ha petting volt akkor megvan az összhang;)

2015. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Várjatok még pár hónapot
2015. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
az Isten fáját! 15 éves vagy asszony! hogy képzeled? apád mit szólna hozzá?
2015. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok. Mindenki aki kritizal nyugodtan abbahagyhatja. Ez az elso kapcsolatom nekem is es a paromnak is raadasul tavkapcsolat. Szeretjuk egymast es pontosan igy volt jo hogy vartunk. En tisztaztam vele az elejen,hogy nem vagyok ra eleg erett es a szuleimre se akarok szegyent hozni o ezt felnott felfogasnak konyvelte el es mikor en meggondoltam magam o volt aki lesllitott. Mindketten buszkek vagyunk hogy kibirtuk a ket evet egyikunk se lepett felre mert nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban. Tudni akartam hogy minden esetben ott lessz-e mellettem es szamithatok ra o is ugyan igy volt vele es ez igy is volt. Velem volt mikor diagnosztizaltak a servem, en vele voltam mikor csaladi problemak voltak. Az isten szerelmere egy kapcsolat az erzelmekrol es nem a testisegrol szol. Sajnalom hogy ti ezt a verziojat a szeretetnek nem ismertetek meg. Kerdezo sajnalom hogy ezt itt vitsttam meg.
2015. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es. nem igazán látom, hogy amit írtam kritika lett volna feléd. Legalábbis egyáltalán nem volt célom az hogy kritizáljalak. Pusztán leírtam, hogy ha egy pasi úgy áll hozzá, akkor a lány várathatja akármeddig. Persze vannak kivételek, de amelyik pasi nem az, annak lényegtelen meddig kell várnia, mivel az olyan alapból nem egy csajt hülyit. Mindegy neki mikor kapja meg valamelyik kiszemeltet, mert addig van egy másik tallonban, és ha nem bukik le, csak akkor derül ki amikor már késő és az jobban tud fájni, ha valakit 2 évig hülyítenek, mintha inkább letudja 3-6 hónap múlva, ha úgy alakul.


5-ös voltm.

2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!