Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyom a szerelemre. Szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom a szerelemre. Szinte már mániákusan. Ez amolyab tini probléma? Korai? :D

Figyelt kérdés

Nem mostanában kezdődött..14 éves vagyok, nagyon hamar beleélem magam a dolgokba, egyszer pofára is estem már pont ezért, mert ilyen téren nagyo naív vagyok..lehet ez ellen tenni? Van aki még így van ezzel?

(Ja és még barátom sem volt...ezért nem értem) a vices kedvű trollokra, es a kötekedőkre nem vagyok kivancsi. :)



2016. jan. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tini dolog ha én nem vagyok lekésve 16 évesen akkor te se 14 évesen 16/f
2016. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem mondtam hogy le vagyok késve..félre ne értsétek.^^
2016. jan. 5. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék neki, ha valaki szerelemből szeretne és mindig itt lenne velem! :)
2016. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én azt gondolom sokan küzdenek hasonló kérdésekkel, vágynak a szerelemre, mindenki én is. Valószínűleg ez a társadalom miatt van, az internet és média. Egyre inkább magányossabbak az emberek így vágynak a szerelemre, a sok amerikai film bemutatja a tökéletes szerelmet...

Az, hogy nem volt még barátod szerintem nem gond,mivel nagyon fiatal vagy a naivitás is teljesen normális a te korodban, az meg, hogy esetleg a szerelemről ábrándozol vagy vágysz rá normális dolog, és semmiképp nem korai, de szerintem próbálj még egy ideig másra figyelni, mint erre,tereld a figyelmedet.

2016. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ember lánya média, és amcsi filmek bámulása nélkül is vágyhat a szerelemre, a kettő nem függ össze...

amit meg leírtál, kérdező, az normális, kb. minden veled egyidős így van ezzel.

2016. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. jan. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!