Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 15 éves lány és egy 25 éves srác kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
A lány lelkileg érett, a fiú még otthon lakik, tanul. Szerintetek lehet egy ilyen párnak jövője? Mi a véleményetek róluk? Szeretik egymást. NEM RÓLAM VAN SZÓ

2016. jan. 5. 20:37
 1/9 anonim válasza:
Csak szex
2016. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nincs, a lány túl fiatal hozzá.
2016. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Még lehet belőle vmi.sok fiatal lány kedveli az idősebb igazi férfiakat.

Többi csak rajtuk múlik.

2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha én vagyok a 25 éves srác, akkor jó. ;)
2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Működhet. A lány nem túl érett de ha a fiú ésszel irányítja a kapcsolatot és jól veszik az első három évet akkor nem lehet gond.


Bár én 25 éves ffi vagyok és nem tudom mit tudnék egy 15 évessel beszélgetni. Lehet akármilyen érett a lány nem hinném, hogy

2016. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok



nem hinném, hogy Nietzsche filozófiájáról vele fogok beszélgetni. Magyarul szellemileg nem lennénk ugyanott. És az baj.

2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sok a korkülönbség...
2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 35 éves hapsi vagyok. Egy tini lány engem is akarhatna már végre.:) Nincs itt olyan akit érdekelhetnék esetleg?:)
2016. jan. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Enigma-108 válasza:

Nézőpont kérdése !

Az hagyján, hogy értelmetlen de kissé beteg is.

Ha egy 25 éves fiút egy 10 évvel fiatalabb kislány foglalkoztat akkor az éretlen !

A lány nem lehet lelkileg érett, mert még kislány és koránál fogva esélytelen a "lelkileg érett nő" szerepének betöltésére.

Belegondolva...ilyen esetben van közös pont, a kölcsönös éretlenség ! Ha "együtt nőnek fel" a kapcsolatban akkor lehet némi esélye a dolognak, máskülönben csak kihasználás.

2016. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!