Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikremnek van egy osztalytarsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikremnek van egy osztalytarsa es megtetszett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ikremnek a gólya avatóján találkoztam egy fiúval aki megtetszett, és rá is írtam facebookon, de nincs téma és valahogy barátkozni akarok vele. Nem azt akarom feltétlen, hogy járjunk, mert 15 éves vagyok és sztem ráérek bőven, de nagyon megtetszett. (nem az a "menő" fajta).



2015. dec. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélgess vele! Ennyi. Ne izgulj, egyszerűen barátkozz vele.
2015. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne arra gondolj, hogy azzal a fiúval beszélgetsz aki bejön, hanem képzeld azt, hogy egy barátoddal beszelsz ugy sokkal könyebb es srdeklodj sokat felőle miket kedvel stb. Es akkor maris találhatsz kozos pontot köztetek amit aztán kitudtok beszelni ezaltal ujabb közös témák fognak felszínre kerulni!:)
2015. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


Beszélgetek úgy vele, mint a baráttal ha arról van szó, de olyan kis vissza húzódó. Olyan mintha nem akarna velem beszélgetni..mindenre azt irja, hogy "Ok :) " es az elég kellemetlen, ezért nem irtam neki egy ideje, na meg zaklatni sem akarom mert az ikremre nézve is gáz lenne ..szegenynek :( :DD


tenyleg kedvesek vagytok hogy segitetek nekem :) halas vagyok.

2015. dec. 28. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet?:)
2017. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!