Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 12/L

Figyelt kérdés

Jelek: sokszor ül mellém, néz, azt kérdezi, hogy ki tetszik nekem illetve, azt hogy mi a véleményem róla. Szokott kedvesen piszkálódni, viccelődni is.

Köszi a választ, 12/L



2016. jan. 8. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű♡
2016. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majdnem teljesen biztos:D
2016. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2016. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiskorú vagy, gyerekülésben a helyed még kocsiban is, foglalkozz mással.
2016. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményed az "életemről", hanem arra, hogy tetszem-e neki. Erre elég lett volna egy igen, vagy egy nem. Ja és nem azért kérdeztem mert, szerelmes vagyok belé, hanem pont az ellenkezője miatt. Ha tetszene is, sose járnék ennyi idősen várnék még 2-3-4 évet.

2016. jan. 10. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyes gondolkodás
2016. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!