Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak nem akar bunkó lenni a srác?

Figyelt kérdés

Egy hónapja chatelek egy fiúval, és mindig szinte azonnal visszaír, de... Nem is tudom, olyan fura. Sokszor tőmondatokban, egy-egy szóban válaszol, van, hogy csak smilyet-t küld, párszor viszont egész jól eldumálunk, visszakérdez, stb. Én írtam rá egyébként, miután beszéltünk élőben is. Sajnos nagyon ritkán látjuk egymást, pedig egy suliba járunk, de semmiképp nem akartam úgy elkezdeni chatelni vele, hogy először nem beszéltünk élőben. Akkor aranyos volt, chaten viszont néha úgy érzem, hogy zavarom, ilyenkor általában csak később írok neki. Egyszer felhoztam, hogy nem zavarom tovább, el akartam köszönni, de akkor visszaírta, hogy "nem zavarom". Egyébként ha véletlen mégis összefutunk, akkor haverjaival lóg, én a barátnőimmel, és rám se néz. Múltkor viszont egyedül voltunk, akkor mosolyogva köszönt. Ha egy srác csak jófejségből válaszolgat, hogy ne legyen bunkó, akkor visszaírogat szinte azonnal még akkor is, ha a haverjaival van éppen? Ha nem csak ennyi az oka, akkor meg gondolom válaszolna rendesen, bár lehet, ez az én csajos dilim, minek írjon mindig kisregényeket... A barátnőim szerint nem véletlen, hogy ilyen hamar és ilyen körülmények közt is ír, a válaszaiból ízélve nekem viszont elég veszettnek tűnik néha az ügy... Főleg, hogy mikor látom és észrevesz, akkor folyton nagyon el van foglalva a haverjaival és háttal áll nekem vagy úgy, hogy az arcát semmiképp ne lássam, mintha fel se tűntem volna neki. Nem akarok rányomulni, Isten ments, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam, de mindig mikor hagynám, tesz valami apróságot, amitől újra feléled bennem a remény.

Mindketten 17 évesek vagyunk.



2016. jan. 9. 23:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*smiley-t, ítélve
2016. jan. 9. 23:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez jofej tole, hogy visszair azonnal viszont, ha haverjaival van akkor is koszonhetne ezt nemertem miert nem.
2016. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos az, hogy valoban nem zavartad volna:)

Ha akarna valamit, kezdemenyezne.

De probalkozz hisz vesziteni nem veszitesz, csak tapasztalatot szerzel.

Probald meg azt, hogy nem veszel rola tudomast suliban sem, es ha hianyoznal neki esetleg, o fog keresni:)


Remelem tudtam picit is segiteni:)

2016. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel neki, és zavarban van előttedvan ezért nem köszön
2016. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolónak igaza van!
2016. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, kb mindenki azt mondja,.mint a 3-as (4-es) válaszoló, de szerintem csak barátnői elfogultságból... Azzal egyetértek, amit az előtte lévő mondott: nem biztos, hogy nem zavartam. Amúgy is, annyira csak nem béna, hogy egy hónapja szóval tartom, akar valamit és ennek ellenére mégsem tesz... Nem akarom álltatni magam, és bár nem örülök ennek, de szerintem békén kéne inkább hagynom őt. Oké, hogy én szeretem... szeretni vélem, de azzal neki csak rosszabb, hogy nem hagyom békén, ha nem akar semmit. xD
2016. jan. 9. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:

A 3as vagyok:)

Igen, ha ugy gondolod lepj tovabb:)

Van rengeteg mas pasi, akiben megfog majd valami

2016. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az elirásért:D
2016. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy még ő sem tudja mit akar, mit érez irántad és a haverjai előtt meg lehet nem mer felvállalni még
2016. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat az hogy gyorsan vissza ir az nem biztos hogy pozitiv lehet csak azt hiszi h valaki mas irt neki de az sem negativ h csak to szavakat ir mert en is eleg lenyegretoroen beszelgetek viberen, messengeren de most igazabol magambol indultam ki. Egy viszont biztos az hogy nem keltetted fel benne annyira az erdeklodest mint amennyire teged erdekel a srac bar szerintem ne add fel meg ha tenyleg nagyon erdekel akkor nyomulj ra engem nem hoznal pl kellemetlen szituba vele bar en nekem ha tetszik valaki azzal azert konkretan tudatom(elhivom valahova) de mostanaba egyretobb srac eleg kis nyomi...szoval remelem tudtam segiteni:)
2016. jan. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!