Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most megcsaltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most megcsaltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne nekem egy kis problémám, a múlthéten szilveszterkor nem a barátnőmmel szilveszteretem.Elmentünk haverokkal egy "házibuliba". Éjfél körül (kicsit részegen) egy lánnyal össze "keveredtem" és bekapta a kis(nagy:D)havert (remélem mindenki érti mire gondolok). Mivel én teljesen részeg voltam így sok mindenre nem emlékszem...mondjuk erre pont tisztán emlékszem. Reggel ott keltem fel melette, de úgy, hogy átölelem (mint ahogy bárátnőmet szoktam).Azt mondták nem feküdtem le vele, de ők sem voltak biztosak benne. Na de ha nem feküdtem le vele akkor barátnőmet megcsaltam? (Barátnőm: 21/l Én:22/F) A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 9. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2016. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy megcsaltad. Legalább mondd el a barátnődnek.

Büszke lehetsz magadra..

2016. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a barátnőd reszortja lenne, ő tudná megítélni. De amúgy mit kerestél a lánynak a szájában? Szerintem a szilveszteri buli az nem kifogás. Eléggé durva, hát miért engedted meg, hogy szájába vegye a "havert"? Hát basszus, miért engedted neki, hát ilyen intim dolgot csak a párunkkal csinálunk, kivéve, ha épp nincs párja valakinek és úgy csinálja valakivel. Hát, ez nem tudom, nekem nem igazán tetszene, én azt hiszem, talán szakítanék ezért. Hát, hogyha együtt jársz valakivel, akkor ilyet marhára nem illik ám. Ő megbízott benned, gondolom, nem kellett hadakoznod, hogy menni akarsz, és nem is tudom, hogy közölted-e előre, hogy ott csajok is lesznek. Én azt hiszem, szakítanék. Max gondolkodási időt kérnék, de szerintem akkor is arra jutnék, hogy szakítás lenne belőle. Legközelebb, akit szeretsz, hát ahelyett nem engeded oda "havert" másnak.
2016. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja. Megcsaltad.
2016. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát a "haver" most már pár nélkül marad, veled egyutt. Hat en ilyet nem csinalnak a baratnommel, sőt, még hogy a szilvesztert is nelkule toltsd el, az meg magaban is olyan amilyen, nem hogy még azt megtudnu, hogy a "Havert" is másnak a szájában úsztattad, es lehet hogy még az ő "haverjával" is ősszeengetted.
2016. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!