Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőmet, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, mit csináljak? (Szöveg lenn)

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátnőmet aki nagyon szeret engem, de még nem volt bátorságom elmondani neki.. Ő volt nekem az álomlány akire mindig is vágytam.. De mind1 inkább bele is kezdek a sztoriba! Úgy kezdődött hogy haverok voltunk aztán egyre többet találkozgattunk, megkedveltük egymást, végül össze jöttünk. Ő mindig azt mondta nekem hogy mindennél jobban szeret és nem is tudja hogy mi lenne ha én nem lennék neki, amúgy a csajnak nincsenek barátai mert szörnyen visszahúzódó és a szülei rosszul bánnak vele. Én is szerettem de nem annyira amennyire ő engem. Nagyon érzékeny lány, régebben össze vesztünk mert féltékenykedett ezért össze vagdosta elég durván magát. Ezért is nem akarom neki hogy mi a szitu! Nagyon nagy lelkiismeret furdalást okozott nekem avval hogy adott nekem tegnap egy karkötőt, de nem az okozott nekem bajt hogy adott hanem hogy miért adta. Amikor adta ezt a szöveget eresztette el: Figyi én adni szeretnék neked egy karkötőt hogy sose felejts el engem és hogy mindig eszedbe jussak mikor hiányzom, szeretlek mindennél jobban.. :/ Ekkor akartam neki elmondani csak nem volt merszem. MIT TEGYEK SZERINTED ? PLS (Amúgy bocsi hogy hülyén fogalmaztam)

2015. okt. 27. 16:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%
Kérlek ne mondd el neki! És arra is vigyázz, hogy sehonnan ne tudja meg! Ha megtudja, halálra fogja magát vakdosni.
2015. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
:/ Oké
2015. okt. 27. 16:15
 3/39 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg neki,ne csinálj többet ilyet,és mutasd ki hogy csak őt szereted.Vidd el moziba,romantikus vacsora stb.. hogy érezze hogy csak ő kell neked.Ha szereted akkor ezt teszed,de ne úgy bánj vele hogy azt szűrje le hogy csak egy játékszer ő neked,főleg ha kiderül ha jól bánsz vele és eléred hogy bízzon benned esetleg elnézi ha mégis kiderül,de azért remélem nem
2015. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
*nem fog kiderülni (hogy félre értés ne essék)
2015. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2015. okt. 27. 16:24
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már téged kelljen sajnálni apafej...
2015. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted akkor nem csalnád meg. De ha ez mégis megtörtént, akkor vállalnod kell a következményeket. Szerintem gondolkodj el azon hogy valóban szereted-e őt, mert ha nem akkor ne játszadozz vele tovább. Még mindig humánusabb szakítani vele (ha tényleg vagdossa magát akkor nem feltétlenül muszáj elmondanod hogy megcsaltad, talán így jobban fel is tudja dolgozni majd) mint üres reményekkel táplálni.
2015. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Annyira de annyira szánalmas vagyok :( Most megérdemelném hogy jól megverjenek !
2015. okt. 27. 16:33
 9/39 anonim ***** válasza:
de akivel megcsaltad még mindig együtt szűritek a levet?????? am tényleg ne mond el,mert a végén még öngyilkosság lesz ebből........
2015. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Akivel megcsaltam avval már régóta nem beszélek, hála az égnek.
2015. okt. 27. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!