Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többször megcsaltam, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megcsaltam, nem tudom mit tegyek, felemészt a bánat? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon szeret engem, nagyon sokat küzdött értem és nyár óta együtt vagyunk. Sosem mondtuk ki, hogy járunk, de ez teljesen egyenlő azzal és a környezetünk is tudja. Sokáig nem éreztem szerelmet, aztán lassan kifejlődött bennem. Beleszerettem a szeretetébe. De nyáron összismerkedtem valakivel, aki teljesen elvarázsolt, soha életemben nem tudtam senkivel úgy beszélgetni bármiről, mint vele. 100km a távolság köztünk, de ennek ellenére tartottuk a kapcsolatot és elcsattant köztünk pár csók. És pont azon a napon amikor ez megtörtént, nagyon megbántam. Azt éreztem hogy megcsaltam a fiút, akivel "járok". Utána felfüggesztettem ezt a viszonyt, tényleg csak 2x történt csók köztünk, de megbántam és újra harmonikussá vált a kapcsolatom, egészen addig amíg nem tettünk egy kíséreletet szexre. Minketten szüzek vagyunk, és sajnos rossz vége lett, megvolt a kezdeti izgalom, és az aktus nem történt meg. Ez kb 1 hónapja történt, azóta úgyérzem megromlott köztünk a dolog. Unalmassá vált a kapcsolat, nem érzem jól magam benne, én fektettem több energiát bele, sírtam naponta, mert nem volt elég az ami köztünk volt, keveset találkoztunk, sulin kívül nem is. 1 hete elmentem 3 napra valahova, ahol ott volt a feljebb említett másik srác, és ismét csókolóztam vele. Tudom hogy nagyon fontos vagyok neki, szeret engem, elmondta, viszont ő tudja hogy ott van nekem a másik fiú. Bévülről azt érzem hogy teljesen marr valami és talán ez nem szerelem amit éreztem, hiszen különben nem lettem volna képes őt megcsalni. De annyi közös emlékünk van, és tudom hogy szeret, nem akarom megbántani. De ez így nem helyes amit csinálok és nem tudom senkivel megbeszélni. A másik fiú számomra nagyon különleges, de ott van köztünk a távolság, és nem tudok a szeretete és őfelé nyitni, amíg le nem zárom magamban a mostani kapcsolatom. Nem tudom hogy helyes, mi helyes. Nem szeretnék fájdalmat okozni. Mindkettejüket szeretem. Az egyiket már, a másikat még.
2015. nov. 15. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el:) K rvanak lenni szuzen is lehet, nemhallottad meg a szuzk rva kifejezest?
2015. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jelzőt... Sajnálom, nem szeretnék az lenni :( meg szeretném oldani a helyzetem és helyretenni a hibáim
2015. nov. 15. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp meg kell beszélned velük
2015. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srác(akit még szeretsz) egy paraszt. Dobd. 15/F
2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy! A helyes megoldás az lenne, ha megmondanád a barátodnak, hogy megcsaltad őt (nem egyszer). Mellé még azt magyarázol, amit akarsz... Megtartani ugyan már nem fog, de így korrekt. Majd talál mást, aki jobban megtiszteli őt.
2015. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!