Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Nektek a magas, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek a magas, vagy az alacsony pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a magasság cucc mikor jött be a divatba? Szerintem ez nagy hülyeség már bocs én is +-2 méter vagyok 18 éves nem soká 19 mégsem volt még barátnom soha nem is csókoltam meg lányt... Ha annyira bejönnének nekik akkor nem hajtanának el annyian :) lehet kövezni meg mondabi hogy ronda lehetek ez így is van de más ronda pasiknak is vannak barátnőik.
2016. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiu vok de a legtöbb csaj azt szereti ha 1 kicsivel magasabb a palia nem pedig 3 méterel:'D
2016. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy fiú túl magas... legyen kb. 175 cm (ez szerintem átlagosnak mondható). De az egyik barátnőmnek meg pont a magas srácok jönnek be, a 180+os fiúk.

Szóval kinek mi :)

2016. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően a magasabbak tetszenek, de ha szeretem őt, az sem lenne baj, ha kicsit alacsonyabb lenne. :)
2016. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy milyen magas az illető.
2016. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nem részesítek senkit hátrányban, ha megtetszik a jelleme, túllépnék azon, hogy esetleg alacsonyabb nálam. Viszont alapvetően a nálam magasabb férfiakat tekintem "célpontnak". 170 cm magas vagyok, mentem már el randizni 168 körüli pasival úgy, hogy tudtam nálam alacsonyabb, de jófej volt. Láttam, nem meri bevallani, de kicsit szerintem feszélyezte a dolog, már az elején elárulta magát "Nahát magassarkúban vagy?" (Csizmámnak volt kicsi sarka) és aztán nem is lett belőle semmi és szerintem emiatt :D szóval szerintem fiúkat feszélyeziaz ilyesmi. Mostani barátom 180cm, nekem ez az ideális magasság, meg tudtam vele jelenni ünnepi alkalmakkor és a legmagasabb cipőmben is max akkora vagyok mint ő. Mondják, hogy "vízszintesben mindegy" de én szeretem, ha egy pasi magasabb erősebb nálam.
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából mivel én alig 152 centi, ezért kevés nálam alacsonyabb fiút ismerek, azok meg fiatalabbak is. Szóval a magassága tökmindegy, ha szeretem, még úgy is összejönnék vele, hogyha alacsonyabb, és ez igaz a többi külsőm tulajdonságára is. Lehet, hogy egy szőke hajú fiúval fogok járni, pedig általánosságba a bárnak tetszenek.
2016. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas fiúk szexik. Engem is meg lehet kövezni de ez a véleményem. :D
2016. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magas, azért én csak 167 vagyok szval talán nem nagy kérés, de a 180+ igazán tetszik
2016. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!