Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de volt valami....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de volt valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Normális lánynak neveltek, nem rib...nak... Közös ismerős által megismertem egy fiút aki találkozni akart velem, de van barátnője. Eljátssza folyton, hogy így szereti úgy, stb... Ma találkoztunk. (tudni kell, hogy fiatalok vagyunk (16 és 20). Eszméletlen jóképűnek tartom, külsőre tökéletes volt. Attól féltem, hogyha belsőre is megfog skkor végem. Így lett. Vicces, megértő, vonzó. Ártatlan flört, kis kémia megvolt persze. Kocsikáztunk ide-oda beszélgettünk. Kiderült nagyon jó anyagi helyzetben van, német új autó, drága, igényes dolgok, stb... De ez engem annyira tényleg nem érdekel. A lényeg, hogy már kiszálltam az autóból amikor mondta, hogy adjak egy puszit az arcára, odahajoltam és elfordította a fejét, egy hosszú szenvedélyes csók lett belőle. Nagyon jó volt vele, de a barátnőjét is sajnálom, ezt nem érdemli, de a srácnak nagyon tetszem! Nem tudok nagyon ellenállni... Pár srác keresett már meg, holott barátnőjük volt, de visszautasítottam őket, zavarta barátnő, mert ez patkányság. De nála nem tudom tartani magam, vonz. Nem szeretem még, de ha ott is hagyja a barátnőjét, engem mért ne csalna meg később? Dilemma......
2016. jan. 10. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne a te dolgod vedeni a kapcsolatukat.
2016. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
nem a te dolgod vedeni a kapcsolatukat.
2016. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ugy szeret mint te a kutyádat vagy téged anyád
2016. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy szeret engem?....
2016. jan. 10. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja ezt a novelát is el.kéne olvasni??
2016. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor minek valaszolsz ra Istenem te...
2016. jan. 10. 22:32
 7/14 Fruzs33 ***** válasza:
Ne nagyon alapozz ezekre a dolgokra! Ha a barátnőjét megcsalta veled,akkor téged is meg fog csalni.Felejtsd el a pasit,ameddig nem érzel iránta szerelmet! Mert ha beleszeretsz,akkor fájni fog,ha mégsem téged választ és csak egy parti voltál neki. De amúgyis,ha van barátnője nem szabad több történnie köztetek. ez a véleményem.
2016. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondok jót és rosszat is.

Nem vagy ri.banc de normális se...

Ennek több szempontból semmi értelme, hagyd.

2016. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

"Ha a barátnőjét megcsalta veled,akkor téged is meg fog csalni."


Ez egy baromsag.

2016. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
23:02 mért szerinted akkor nincs hajlama rá? Ha már őt megcsalná velem? Mondjuk egyik barátnőm nővére és vőlegénye így jöttek össze. A lány megcsalta, az akkori barátját, mert nem bírta ki a bizonyos csókot... Azóta együtt élnek 100% harmónia és bizalom.
2016. jan. 11. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!