Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de volt valami....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de volt valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Normális lánynak neveltek, nem rib...nak... Közös ismerős által megismertem egy fiút aki találkozni akart velem, de van barátnője. Eljátssza folyton, hogy így szereti úgy, stb... Ma találkoztunk. (tudni kell, hogy fiatalok vagyunk (16 és 20). Eszméletlen jóképűnek tartom, külsőre tökéletes volt. Attól féltem, hogyha belsőre is megfog skkor végem. Így lett. Vicces, megértő, vonzó. Ártatlan flört, kis kémia megvolt persze. Kocsikáztunk ide-oda beszélgettünk. Kiderült nagyon jó anyagi helyzetben van, német új autó, drága, igényes dolgok, stb... De ez engem annyira tényleg nem érdekel. A lényeg, hogy már kiszálltam az autóból amikor mondta, hogy adjak egy puszit az arcára, odahajoltam és elfordította a fejét, egy hosszú szenvedélyes csók lett belőle. Nagyon jó volt vele, de a barátnőjét is sajnálom, ezt nem érdemli, de a srácnak nagyon tetszem! Nem tudok nagyon ellenállni... Pár srác keresett már meg, holott barátnőjük volt, de visszautasítottam őket, zavarta barátnő, mert ez patkányság. De nála nem tudom tartani magam, vonz. Nem szeretem még, de ha ott is hagyja a barátnőjét, engem mért ne csalna meg később? Dilemma......
2016. jan. 10. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy boldog-e a kapcsolataban? Honnan tudod hogy nem pont benned talalta meg az elsopro szerelmet?


Ne vicceljetek mar gyerekek, fiatalok vagytok, nem vagytok hazasok, a baratno/barat tiniszerelem semmi kotottseget nem jelent. Azert vagytok fiatalok hogy probalkozzatok, kiserletezzetek, nem azert hogy olyan prudek legyetek mint egy 60 eves apaca.


nyilvan egy elvaras lehet a reszedrol hogy teremtsen tiszta helyzetet, ha akar teged akkor szakitson a baratnojevel aztan ennyi. Utana meg ismerd meg es erezd jol magad. Nehogy mar azon gorcsolj 16 evesen hogy jaj mi lesz ha megcsal?


ha megcsal kirugod a francba aztan keresel egy masikat. Annyi fiu van mint egen a csillag. Nehogy mar az orok eletre valo elkotelezodest keresd 16 evesen, az egy nagy baromsag lenne.


carpe diem. egy eleted van neked is.

2016. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Oltári nagy baromságot írtál...sajnálatos, hogy neked egy kapcsolat csak ennyit jelent, csak azért, mert tini az illető. Tiniknek is lehet komoly kapcsolatuk attól, hogy neked ilyen nyomoronc felfogásod van. Te csak kísérletezz magadon ;)
2016. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
na, meg egy kis frusztralt, onbizalomhianyos kis gorcs :)
2016. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: Miért is? Mert azt mertem mondani, hogy tiniként lehet normális kapcsolata az embernek? Az a te szegénységi bizonyítványod, ha azt gondolod, hogy egy tini szerelemben semmi kötöttség nincs. Több százezer embernek miért sikerül akkor? Nekem miért sikerült többször tini koromban (is)? Mert nem vagyok ilyen seg.garc.
2016. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!