Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy barátság? Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság? Vajon mi lehet ez? Mért nézem a külsőt? Merjem kockáztatni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit fél éve ismertem meg. Már az első hónapokban mondta, hogy tetszek neki de ekkor nem reagáltam le sehogy. Attól, hogy elmondta még tudtunk igaz barátokként viszonyulni egymáshoz. Pár napja megint szóba került a téma és azt mondta többet szeretne mint barátság. Én nagyon szeretek vele beszélgetni mindig várom hogy irjon meg minden de külsőleg egyártalán nem tetszik. (Régebb mindig azt mondtam, hogy ha lesz valaki aki magamért szeret annak nem nézem a külsejét és most mégis ez az egyik főbb indok ellene, szégyellem is magam mert tudom, hogy nem a külső számit most mégis nagyban számitásba veszem.) Azért is nehéz mert ő is tudja, hogy én tudom róla, hogy nagyon sok barátnője volt és minddel csak játszott. (Mondhatni him-ringyó.) Nem tudom, hogy velem is csak játszani akar vagy tényleng komolyan gondolja. Azt mondja, szeretné ha hinnék neki és tényleng olyanokat mond, hogy még igy is olvadok el (nem vagyok túl érzelgős..). Szóval az egyik ok ellene, hogy nem tudom velem is csak játszani akare és nem akarom kockáztatni a barátságunkat, a másik meg, hogy külsőleg egyártalán nem tetszik. Nagyon szeretek vele beszélgetni és nagyon sok minden közös bennünk de mégis úgy érzem, hogy szégyelleném a barátaim és ismerőseim elött.. Most még a küszöbön táncolok de hamarosan valamerre mennem kell. Én sem tudom, hogy mit akarok hiába mondják azt, hogy döntsem el mit

akarok és kész, véleményekre lennék kiváncsi.

( nem, nem egy 10 éves csitri vagyok én 15 a fiu meg 16,hamarosan 17) Minél több véleményt kérnék és esetleg tanácsot!!!



2016. jan. 5. 18:30
 1/4 anonim válasza:

Szerintem hagyj egy kis időt magadnak a gondolkodásra. Ha nem tudod elképzelni magad mellett egy párkapcsolatban, akkor pedig mondd meg neki, hogy te csak barátként tudsz rá tekinteni, és nem akarod, hogy ez a barátság, ami köztetek van, tönkremenjen (tudom, hogy klisé, de általában igaz).

:)

2016. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szar helyzet :/ en is hasonloban vagyok, csak fiukent. Szerintem mond meg neki egyenesen, hogy maxiumum barátként tekintesz ra, es semmi komolyat nem akarsz. Be ez tortent, nagyjából fel is fogtam. :) persze a ,,maradjunk barátok" dologot szeretne a lany. :/ szaar helyzet ez...
2016. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogyha egyáltalán nem vonzódsz hozzá,akkor hogy működne a kapcsolatotok?Valamennyire a kémiának is meg kell lenni köztetek.. ;) Aztán lehet,hogy ez majd változni fog,ki kell várni..

De egyáltalán szereted?Többként,mint barát?Gondold végig az érzéseidet,mi nem tudjuk helyetted megmondani,hogy mit akarsz..úgy dönts,hogy ne kényszerből tedd,hanem a szívedre hallgass és ne pedig másokra. ;)

2016. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy ha a többi lánnyal csak játszott, akkor veled is játszani fog. Majd meglátod.
2016. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!