Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl nagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Külső tulajdonságokat illetően nem várok el sokat, elég sok lány tetszik ilyen szempontból. Egy átlagos test simán elég, nem kell nekem szupermodell. A szép, természetes arcot is fontosnak tartom, de szerintem nagyon sok lánynak van, vagy lenne szép arca, ha nem rontanák el a sminkkel. Persze, ez csak az én véleményem, ha nekik úgy tetszik, sminkeljenek, csak akkor nekem nem fognak tetszeni.


Viszont ha megtudom egy lányról, hogy olyan könyveket olvas/zenéket hallgat/filmeket néz, amiket én baromságnak tartok, akkor kiábrándulok belőle, és nem tekintek rá potenciális társként.

Természetesen ennek oka is van, mondok egy példát: Ha egy lány A szürke ötven árnyalatát, vagy A felhők fölőtt 3 méterrelt nézi, szereti, akkor valószínűleg vonzódik a "rosszfiúkhoz", mert az ilyen filmeket azért szokták nézni. Nekem viszont nem kell olyan lány, aki ilyen emberekhez vonzódik.


A probléma az, hogy így nem találok egy lányt se, akik megfelelnek a követelményeimnek. Túl szigorú vagyok, és lejjebb kellene adnom az elvárásaimból? Ha igen, akkor írjátok le, hogy szerintetek mi a hiba az okfejtésemben, amit a példánál írtam?



2016. jan. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi alapján bőven megfelelek az elvárásaidnak.

Azért azt kifejthetnéd, hogy pontosan milyen könyvekre gondolsz, ez a része érdekel...

Nincs veled baj, biztos megtalálod a párod.

2016. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te melyik bolygorol jottel ezekkel a felfogasokkal >mar elnezest
2016. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem teljesen normálisak az elvárásaid, én örülnék, ha kb ennyivel egy hasonló fiút találhatnék:) Persze szerintem az nem baj, ha valaki ilyen könyveket olvas, én pl el nem olvasnám őket, de ismerek olyan lányt, aki elolvasta őket, és attól még tök jófej:) Én nem sminkelem magam, nem is érzem cikinek, és rengeteget olvasok, ha nem is mindig klasszikusokat, de normálisokat. Legalábbis olyat, amit én normálisnak tartok:)
2016. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és 16/L:)
2016. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát én pillanatok alatt vágnám el magam nálad de nem hatna meg mert szerintem ugyan hiba nincs az okfejtésedben mégis úgy gondolom hogy hogyha azért mert tetszik egy adott könyv film kiesek a szórásból akkor így jártam. Szerintem ez hihetetlen felszínes dolog mert nekem pl tetszett a 3 méterrel a felhők felett és imádom a fantasy könyveket amikben tipikus alfa hímek a pasik. Ettől függetlenül nem választanék magam mellé ilyet. Szóval alapvetően megbukott a gondolat.

Amúgy így azért nehézkes lesz megfelelő csajt találni. De úgy gondolom hogy mindenkinek van megfelelő pár valahol így neked is lesz csak nehezebben.

2016. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 1: Például a SzJG-t is ilyen könyvnek mondanám, meg az összes többit, amelyik arra a sablonra épül, hogy a "jókislány" meg a "rosszfiú" beleszeretnek egymásba. Azért mondom ezt a példát, mert nagyon sok lány olvas ilyen könyveket. Persze az is zavarna, ha az illető náci propagandát olvasna, úgy, hogy egyet is ért vele. Csak ez eléggé ritka. :D


# 2: Az Uránuszról...


# 3: Én is ismerek olyan lányt, aki ilyeneket olvas, mégis jó embernek tartom. De hogy össze nem jönnék vele, az is biztos.


# 5: Persze, ez egy általánosítás, amit írtam, de hát ki nem általánosít? És tapasztalatból mondom, hogy az ismerőseim közül aki ilyeneket olvasott, az a valóságban is vonzódott a hasonló természetű fiúkhoz.

2016. jan. 11. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16
2016. jan. 11. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerelem jön ..
2016. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek olyan csajt aki ne vonzódna ezekhez mert direkt ilyen ideál jelleggel teremtik meg az ilyen karaktereket. Ez nem jelenti hogy járna is egy ilyennel.

Én tuti nem járnék ilyennel mert a valóságban sajna nem olyan a világ mint a "mesékben".

És nem is az általánosítás zavart csak magával a gondolattal nem értek egyet már azzal hogy ezt keresnék pasiban azért mert erről szeretnek olvasni.

5-ös voltam. :)

2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!