Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyok az elvárásaim? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy a pasi ne legyen buta. A buta nem azt jelenti, hogy rosszul tanul vagy nem tud mindent ami a világban zajlik, hanem hogy az egyértelmű dolgokat nem érti.

Meg tudjon nevettetni.

Ne legyen (túlzottan) introvertált.

És sajnálom, de nekem fontos, hogy vonzzon. Ez nem azt jelenti, hogy tökéletes izmos helyes modell legyen, hanem hogy ne taszítson a külseje. Akkor taszít, ha igénytelen.


Van akinek két elvárásomat elmondom és akkor máris felszínes rib *ncnak gondolnak.


Tényleg ennyire sok lenne???


2015. okt. 30. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez pont jó. Nálam is az intelligencia az első pont, mert minden fontos belső tulajdonságnak (empátia, problémamegoldás, kommunikáció stb.) ez az alapja.

A vonzalom igényét nem kell sajnálni vagy szégyellni.

Aki emiatt felszínes ri­bancnak gondol, az valószínűleg csak a saját rossz tapasztalatait vagy előítéleteit vetíti ki rád, ne foglalkozz velük.

2015. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem egyáltalán nem nagyok. Mondom ezt úgy, hogy én nyugis, otthonülős, nagyon introvertált típus vagyok, de megértem azokat akiknek ez nem jön be. Azokkal a lányokkal akik pörgősek, túl extrovertáltak, állandóan menni akarnak valahova egyszerűen nem illünk össze, mert én ilyen kényelmesebb típus vagyok, nem igénylem, h folyton ide-oda mászkáljak, meg állandóan társaságban legyek, sokkal jobb kettesben otthon dögleni, jó kis összebújó estéken filmeket nézni stb. Az hogy ne legyen buta, lehessen vele miről témázgatni és tudjatok jókat nevetni ezek alapvető dolgok egy párkapcsolatban, ezek nélkül nem is működik. A vonzalom meg alap, anélkül semmi nem működik, én se jönnék össze olyan lánnyal, akihez nem vonzódok.
2015. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok kérdező, teljesen normális.
2015. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok... Ez teljesen normális, már csak azt nem tudom, hol lehet ilyen pasikra bukkanni.. Nem kérek privit!!! :D
2015. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek normális elvárások.
2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyáltalán nem sok
2015. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!