Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire nagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire nagyok az elvárásaim? Mit gondoltok, lejjebb kellene adnom belőlük?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már vágyom egy igazi, bensőséges, érzelemteli, komoly kapcsolatra. Az életemet egy olyan fiúval tudom elképzelni, akivel jól érzem magam. Hasonló hobbik (elég egy-két hasonló, hogy együtt is csinálhassuk), azonos értékrendünk, legyen humora (hogy rosszabb napokon is együtt nevethessünk, hogy felvidíthassuk egymást), legyen intelligens (azért, hogy bármiről lehessen beszélni vele, de itt most nem arra gondolok, hogy kitűnő legyen, hanem arra, hogy ha mondok valamit azt megértse, egyszóval legyen tájékozott az élet dolgairól), legyen kedves, legyen őszinte, legyen szerethető, legyen érzelmes, lehessen vele beszélgetni vagy nem beszélgetni (itt arra gondolok, hogy ha beszélgetünk és pár perc csend támadna, akkor ne parázzon e miatt, szóval hogy meghitten csöndben is lehessen vele lenni, nem tudom, hogyan fogalmazzam meg, de remélem érthető...), szeressen sétálni vagy biciklizni vagy futni (elég az egyik), ne legyen túl lusta (nem kell szorgos hangyaként állandóan munkálkodnia, de ha valamit kell, azt nyavalygás nélkül vegye tudomásul, hogy meg kell csinálni), de mindenekelőtt szeressen engem.


Külsőre... Hát nekem bőven elég, ha átlagos. Az alatti egy picit, az sem zavar. Lehet tőlem duci, lehet sovány, lehet vézna, lehet izmos, lehet barna, lehet szőke, lehet fekete, lehet vörös, lehet kékszemű, lehet zöldszemű, lehet barnaszemű, lehet óriás vagy törpe, ha engem el tud fogadni ahogy vagyok.

Mert sajnos én nagyon alacsony vagyok.



Szóval? Nem létezik ilyen fiú?


Bár nem kell itt az összes elvárásnak megfelelni. Ez csak egy hülye ideál. De létezik még olyan srác, aki az elvárásaim kb 80%-ának megfelel? Vagy tényleg adjak lejjebb?

Ezért van az, hogy nem volt még senkim se?


17\l



2015. júl. 27. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudni mik a hobbijaid de én nagyjából megfelelek. "azt nyavalygás nélkül vegye tudomásul" bár ez a rész kicsit húzós elég papucsnak érezném magam de a többi az igazából mind pipa.

19/F

2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első: Az csak arra vonatkozik, amit kimásoltál, hogy ha rendet kell rakni a saját szobájában, azért ne sajnáltassa magát. Mert az egy nagyon alapvető dolog.


De Örülök, hogy még van ilyen fiú. Köszönöm, hogy válaszoltál :)

2015. júl. 27. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy aki ezeknek megfelel, annak te nem felelsz meg :)
2015. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ja pff.. :D az sima ügy itthon több teendőm szokott lenni és nem picsogok érte (kivéve ha füvet kell nyírni, azt utálok :D)

am szívesen :)

(Első voltam)

2015. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az nem baj, mert én pl imádok füvet nyírni. :D

Egyébként igen, ilyesmire gondoltam. Tehát ez is pipa nálad.

Köszi a választ első :)

2015. júl. 27. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Èn 110% ra megfelelek, de màr elkeltem :) Sok sikert
2015. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Amúgy sem írtál nagy "elvárásokat", ezek nagy része egy kapcsolatban kellenek és fontosak amúgy is. 22F
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az igények megvannak es meg is oldhatoak, de te mit tudsz nyújtani a masik félnek? Szépnek erzed magad legalább? Mert egy fiúnak az nem elhanyagolható dolog...
2015. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szinte bárki megfelel ennek.

Nem írtál komoly dolgokat :D

(még énis megfelelek, pedig nem vagyok nagyszám)

17/F

2015. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egészen hasonló vagyok az általad leírt képhez, szóval léteznek ilyenek!

Mesélnél magadról is pár szót üziben?

2015. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!