Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megkérdezik tőletek, hogy...

Ha megkérdezik tőletek, hogy mizu vagy mi a helyzet, ti mit szoktatok válaszolni? Vagy mit kellene erre mondani?

Figyelt kérdés
Olyan szokta tőlem kérdezni ,akit már ismerek ,de erre se idegennek se ismerősnek nem tudok sose normálisan válaszolni.Csak annyit szoktam h megvagyok,de ez szar.Mindennap megkérdezte 1 ismerősom és mindig ezt mondtam.Ő meg erre:"még mindig megvagy?" :)
2015. dec. 9. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy köszi jól, te? Vagy a legszemélyesebb az lenne, hogy elmondod mi van veled. Pl. hogy mit csináltál az előtt, hogy vele találkoztál, vagy mit tervezel csinálni, vagy hova készülsz menni. Valami aktuális program.

Pl. ma megyek fodrászhoz.

2015. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Egy ilyen semmilyen kérdésre, csak semmilyen választ lehet adni.

Én erre azt szoktam válaszolni, hogy semmi különös/minden rendben.

2015. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt szoktam válaszolni, hogy semmi különös.
2015. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyeneket akik ezt kérdezik és az a baj hogy kb az emberek 80 százalékára jellemző
2015. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Köszi, remekül, éppen most jövök edzésről/fodrásztól/kávézóból/akárhonnét, tök jó volt, veled mi újság?"
2015. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem sok minden, nem rég jöttem fel a kutyákkal a sétából,találkoztam egy bolond nővel aki felidegesített.Most épp vacsorázok és nézem az Éjjel Nappal Budapestet. Veled mi újság? Hogy telt a napod?"

Én kb így írom le,mit csináltam nem rég és épp mit csinálok.

Utána ebből meg beszélgetés alakul ki. Pl ő kérdezi "mit mondott a nő,hogy felidegesített? Naa akkor jó étvágyat,mit eszel?jajj pont én is azt nézem. Én nem rég értem haza a melóból most főzök.De ma jó napom volt csak fárasztó ez és ez történt stb stb"


Kommunikációóóó :D



Az is sablonos,hogy csak annyit ír vki "semmi" "megvagyok"


Ha akarsz az illetővel beszélni akkor írjál magadról persze ne egy regényt csak pár sort.Aztán kérdezz vissza.

2015. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A helyzet? Az szar és változatlan!

A "mizu"-ról meg mindíg a tejföl jut eszembe. A válaszom egy kérdés: Tejföl?

És már is van egy téma, amiről értelmesen lehet ezután csevegni.

2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2015. dec. 9. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:

- Mizu?

- Épp rád maszturbáltam az előbb.

2016. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!