Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul ha van barátnője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Suliba úgy bámul ahogy azt már nem szégyen. Helyes srác meg minden, de van barátnője. Miért csinálja? Sőtt még a haverjai is és van hogy szólnak neki mikor ők hamarabb meglátnak. És ez már kb 1 éve megy. És mellesleg gyűlölöm ha bámulnak, megbámulnak és már nagyon idegesít....
2016. jan. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, beszéld meg vele, hogy mit akar!
2016. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos gondolja hogy téged is meg kéne b-szni. Logikus?
2016. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első. Jó lenne, de ahhoz nincs merszem. Második. Igen, erre már én is gondoltam, de a csajjal már olyan 4 éve együtt van
2016. jan. 14. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember megbámulja ha valaki nagyon szép, gyönyörű. Vagy pedig azért mert nagyon ronda valaki. Választhatsz.
2016. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de ennyire? És folyamatosan?
2016. jan. 14. 21:11
 6/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Van egy srac, aki idosebb is (3evvel) es o is meg a haverjai is folyton bamulnak meg feltunoskodnek..igaz az en barataim is eleg feltunoen nezik ot de, mar tulzas hogy neha hogy mar hogy neznek. A helyzeten meg az sem segit hogy egymas mellett van szekrenyunk. Nem tudom aktualis-e meg a dolog, de szerintem is kerdezd meg, ha mar nagyon idegesit.
2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LauraFazekas válasza:
Van egy ismerősöm, aki össze törte a szívemet és sajnos nyáron 2 és 3 hónapig szenvedtem miatta, mert annyira bele szerettem és nem kellett volna, olyan hülye voltam ráadásul egy fiatal fiúval 3 év köztünk van. Eltelt 2 hónap és már kezd bámulni engem, akkor bámul engem amikor ott vagyok vagy a barátaimmal beszélgettek és szórakozunk, és egyszerűen nagyon idegesít engem, hiába barátnője van, akkor is engem bámul. Annyira gyanús nekem. Viszonyunk volt 1 évvel ezelőtt, de végül azóta nem beszélgettem vele. Nem tudom mit csináljak, de úgy csinálom, hogy nem foglalkozok vele. Minden áldott nap csak őt látom. Volt egyszer, hogy köszönt, én néztem és csodálkoztam eddigi eltelt 2 hónap nem volt ilyen. De vissza köszöntem, de ez is gyanús volt. Nem is tudom mi volt ez. Várom a véleményeket és köszönöm!:)
2022. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LauraFazekas válasza:
Ja még nem mondtam, hogy ha bámul engem, akkor miért nem jön hozzám vagy akar valami mondani? Fél vagy szégyenlős? Nem is értem a fiatal fiúkat. Már két éve ismerjünk egymást és nem nagyon ismerem őt keveset tudok róla, csak beszélgettünk. És volt 2 évvel ezelőtt, hogy szó nélkül hozzám jött megismerkedni, az nem kérdezte hogy szabad-e ismerkedni velem vagy valami. Szóval ezt sem értem. Sokáig mellettem volt, azt sem tudtam, hogy miről szólt az egész dolog. Mindegy, nem foglalkozok ezzel. Túl lépett rajtam, de én is nehezen. Ennyi akartam mondani, ami kihagytam. Köszönöm!:)
2022. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!