Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul, ha van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Egy srác, akivel köszönőviszonyban vagyunk, folyton bámult. Állandóan a mellemet bámulta, pedig nem öltöztem kihívóan. Nem szólt semmit, csak bámult, akár fél méter közelségből is. Egyszer elsétáltam mellette, amíg a távolban voltam, bámult, amint a közelébe értem, a földet nézte. Ekkor is volt barátnője. Egy városban élünk, és ő biztonsági őrként dolgozik egy üzletben. Amikor arra járok, és látom, köszönök neki, aztán megintcsak bámul. :D Volt, hogy a párommal voltam az üzletben, s miután távoztunk, a párom mondta, hogy nagyon nézett. Nem értem, ha van barátnője, miért bámul? Vagy, ha akar valamit, miért nem szól hozzám?
2013. nov. 2. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert nem nyomta ki senki a szemét.

Azért van az embernek szeme, hogy lásson, nézzen vele. És hiába van párja valakinek akkor is meg fogja nézni a szép melleket. (Te is megnézed a buszon azt a hihetetlenül jól kinéző pasit.)

2013. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy legyen miről csámcsognod nekünk. -.-'
2013. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó, de nem én voltam az egyetlen csaj az üzletben, sem a suliban. És kicsit pofátlanságnak tartom, hogy úgy 5 percig nézi a mellemet, és nem zavartatja magát akkor sem, ha észreveszem.
2013. nov. 2. 20:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha már van csaja, ne is nézzen másra?
2013. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy lánnyal. Csak en nem a mellét bámultam. Viszont most, hogy a barátnőm kidobott, nyugodtan bámulhatom tovább.
2013. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De gagyi vagy...
2013. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstél a jelenetrendezéssel és a felháborodással, ott helyben kellett volna NEKI elmondani a sérelmeidet!
2013. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, csak próbálok rájönni, hogy mi játszódhat le a fejében ilyenkor. Persze, nézzen meg másokat, hűséget fogadott nem vakságot. Ha jó pasit látok, én is megnézem, de nem feltűnően.
2013. nov. 2. 20:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor ennyi. Te nem feltűnően, ő meg igen.


Mi játszódhat le?


Hidd már el hogy a férfiak egyszerűek ilyen tekintetben (mondom ezt férfiként). Nem kell túlkomplikálni.


Az játszódik le benne, hogy szívesen a cicijeidre vetné magát. Szopkodná, fogdosná, nyaldosná, nézegetné és mást is művelne vele, meg úgy általában veled és az egész testeddel.


De értsd meg hogy ez nem tudatos dolog. Ezek az ösztönök, amik ilyenkor beindulnak. Arra nem vagyunk hatással tudatosan hogy kit tartsunk szexuálisan vonzónak (sem a nők, sem a férfiak), ezek mind az ösztönökből jönnek.

2013. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy ha van barátod, akkor miért érdekel ennyire intenzíven, hogy ő miért bámul téged.
2013. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!