Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értek egy fiút? Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek egy fiút? Most mit érez? Mert úgy bámul mintha mindig a barátnője lennék.

Figyelt kérdés

van egy fiú akit rohadtul nem értek.. régebben leveleztünk egymással lehetett ugy is mondani h jártunk de aztán 1 hónappal késöbb szakított azzal a mondtaával h van barátnője.Késöbb egyik barátnőm beszélt vele és azt mondta neki h végre lekoptatott engem.Aztán továbbra is bámult.De elég feltünően.ÉS mikro megkérdeztem h mé bámul azt mondta : "Mé nem lehet rádnézni?Csak azé bámullak me jártunk és me ismerlek".

De sztem ez elég hülyeség.. Meg azóta is bámul .. És nem értem h mért ha nem jövök be neki...


2014. febr. 14. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves drámája...
2014. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak éppen a fejében lejátszódó nemi aktus közben jobban odaképzel téged,ha tud bámulni ^^
2014. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!