Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 183 cm es 85kg vagyok 15...

Én 183 cm es 85kg vagyok 15 eves es szeretnem h kockahasam legyen. Nem vagyok az a hajas de vekony sem, inkabb nagy darabnak mondhato, ezt h erhetnem el?

Figyelt kérdés
valaszokat elore is koszonom

2015. dec. 14. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kondi, egészséges táplálkozás, protein. De a kockahas főleg az alacsony zsírszint miatt van.
2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szaniszlo Ferenc válasza:
En is 183 cm vagyok. De 63 kg-ig kellett fogynom, hogy latszodjon egyaltalan a kockam, utana kellett szépen visszahíznom izomra.
2015. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből bizonyára jócskán kell szálkásítani s már meg is vannak a kockák. Persze izmosabban szebbek.
2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne a fogyásra koncenzrálj. Keményedzés jo kaaja, a kockás hashoz alacsony testzsirszint kell
2015. dec. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem van mar sportoloi multam,es erzem is a zsirreteg alatt a kockakat,csak meg azon torom a fejem h ha lefogyok 10kg-ot akk fogyni fogok izombol is nem csak tsirbol es nem e tudjatok h hohy lehetne az izomveszteseget csokkenteni?
2015. dec. 15. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!