Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony, karcsú, fokhagymapopsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, karcsú, fokhagymapopsis vagy a vastag combú, nagy fenekű alak tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Règen úgyvettem èszre inkább az első volt a nyerő, most pedig mintha mindenki hízni akarna ès nagy feneket ès combokat. Pl. mostanában instagram-on akarva akaratlanul is ilyen lányokat látni

18/L



2016. jan. 15. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Jöhet bármelyik. Te melyik kategóriába tartozol? :D
2016. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem a vékony, karcsú nők jönnek be és tapasztalatom szerint a férfiak nagy részének szintén.
2016. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tehát egy senki vagyok mivel épp,hogy kisebb feneket és combokat szeretnék.(:
2016. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
30%
A kövérség nem divat és nem is egészséges.
2016. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)Meglepően olvastam..:) A környezetemben ugyanis nem így gondolják, a fiú osztálytársaim, mind ezeket a csajokat nèzik ès már szinte fenèk fètisük van, szerintem ez már beteges. Èn világ èletemben vèkony voltam. 165cm, 50kg, lapos has, a fenekem inkább a fokhagyma, a combom meg sosem volt nádszál vèkony, de azt azèrt nem is szeretnèm, az már nekem sem tetszik annyira. Mostanában èn hülye az osztálytársaim ès barátom befolyására elhatároztam, hogy hízni szeretnèk, mindenki helyeselte, mert szerintük nagyon vèkony vagyok.

Szerintem mindenki úgy jó ahogy van, mègis sokan rossz indulatú megjegyzèseket tesznek. Ezáltal lesz a sok önbizalomhiányos ès önmagán változatni kívánó ember, hiszen adnak ès sajnos mostanában èn is adok mások vèlemènyère.

2016. jan. 15. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
én a vékony /átlagos lányokat bírom karcsu/átlagos combokkal vagy hat a sportosak :D a teltebb/duci/kövér nők a sirba tudnak vinni... mert ha valakin van 2 plusz kg az még jól is állhat de nem az 5 vagy a 10 amit ők ugy mondanak "picit túlsúlyos vagyok"... ebben a témában ez az én álláspontom :)
2016. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Unpredictable ***** válasza:

165 cm 50 kg, az lehet vékony már azért


De kinek hogy, nekem a full vékonyak jönnek be jobban ha már választani kell.

2016. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy úgy jobban éreznéd magadat, ha neked is nagyobb és formás feneked lenne,akkor hízzál egy kicsit! A nőiesen telt idomok tényleg szexik! A lényeg, hogy te jól érezd magadat a bőrödben!
2016. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egeszen veletlenul ezek a nagy feneku, vastag combu lanyok, nem sportolok, fitness versenyzok?
2016. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire nagy? És az se mindegy izmose vagy hájas mert hájas nem vonzó.... Én bevallom nem szeretem a vékony nőket a túl vékonyakra gondolok inkább lehessen látni hogy formás azert az már bizony vonzó nagyon
2016. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!