Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy bűvésztrükk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy bűvésztrükk elég jó indok arra, hogyha megtetszik egy lány az utcán, akkor leszólítsam?

Figyelt kérdés

Bemutatkoznék, mutatnék neki két-három trükköt, kicsit jó hangulatot teremtenék, és utána az utolsó trükknél elhívnám valahova, hogy jobban megismerkedjek vele.


Beválna ez az "elvetemült" ötlet? :DD

Szerintetek elvárná, hogy a következő találkozáskor mutassak neki egy trükköt (bár mindegy, mert úgy sem mutatnék neki mindig)?


Nincs ebben a városban ahol lakom egy normális hely sem, ahol könnyedén lehetne csajozni, esetleg az utcán vagy egy kisebb kávézóban, mert más nem nagyon van itt.

Ruhaboltba pedig nem mennék be szívesen, mert eléggé furán néznének rám, ha ott szednék fel valakit, lehet hogy melegnek is tekintene, bár az igaz, hogy ott biztos találok lányt, de...


17 és fél éves fiú vagyok, és most ez az ötlet jutott eszembe, hogy bűvésztrükkel menne-e. :)



2016. jan. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bevalhat,nem rossz otlet :)

17/l

2016. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos h mindenkinél beválna de nem rossz ötlet. sztem mindenképp olyat mutass már be neki akkor mikor kevés kártya kell hozzá, de mikozben pakolgatod mg keverketed és mutogatod neki egyesével a kártyákat akkor azok folyton változnak. nekem eek a kedvenceim. sok ilyet elsajátítottam. ezek látványosak és nem olyan sablonosak.
2016. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kártyatrükkökből sokat tudok én is. Olyanokat, amik után úgy néznek az emberek, hogy:

"Ez mi volt? Ezt hogy?..."


Viszont olyanokat is tudok (legalábbis sajátítok el), amihez bárhonnan betudom szerezni a kellékeket, és ismételhető. Például papírzsebkendő, pénzérme, toll stb. Ha valakinél nincs, akkor nálam lesz. :D

2016. jan. 16. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és fontos, hogy ismételhető legyen a trükk. :)
2016. jan. 16. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Síró lány: azt mondta bűvész.....megdugott.....aztán eltűnt:(
2016. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egész jó ötlet... beválhat ;)

Csak ne szúrd el a trükköket :)

Ha szimpatikus vagy a lánynak meg minden,akkor úgyis bele fog menni,hogy beüljön valahova veled. És mondjuk ez a bűvészkedés jó indító téma is lehetne ;)

Szerintem megpróbálni mindenképpen megéri! Csak ne izguld el,hanem próbálj laza lenni :)

Sok sikert! :)


16L

2016. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a jó tanácsokat, és a biztatást! :)

Szerintem hozzá is látok, és kiválasztok egy pár trükköt, amit be is gyakorlok, el próbálok stb. :)

Ment mindenkinek a zöld kéz. :)

2016. jan. 16. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy Dynamo, akkor nem tudom...

Egyébként tök mindegy, hogy mennyire vagy jó bűvész, egy vadidegen emberrel az utcáról nem mennék el sehova se.....

2016. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rosszul képzelted el a szituációt.

Nem úgy csinálom, hogy bemutatom a trükköt, és elhívom. Ez persze, hogy nem.


Bemutatkozok udvariasan neki, és nem csak szavakkal, hanem tettekkel mutatkozok be neki. Szóval a bűvésztrükk közepette jól fogja érezni magát.

Egyszerre leszek szórakoztató és udvarias.

A trükkök után viszont nem leszek neki idegen, hanem egy jó fej srác. És tényleg olyan csalafinta tudok lenni, hogy a trükk alatt meg is ismerne anélkül, hogy tudna róla. :)


Ez csak egy feltételezés, vagyis még az ötlet nincs kipróbálva, hogy valóban működik-e. Ráadásul, ha igényes öltözékben vagyok, akkor még az ápoltságra is utalok, ami úgyszint helyénvaló, mert odafigyelek magamra. :)


Még a részleteket nem nagyon dolgoztam ki, de kifogom. :)

2016. jan. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!