Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó indok lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó indok lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác suliban, aki tetszik és szerintem én is tetszek neki, mert már párszor összeakadt a tekintetünk, meg amikor a haverjaival beszélget és elmegyek mellettük hirtelen mindegyikük elhallgat és csak néznek, de csak 1-2 másodpercre. Mindegyiküket csak látásból ismerem. Pár barátnőm ismeri őket, de csak valamikor köszönnek egymásnak és ennyi.

És most az a fiú, aki tetszik a barátaival elkezdett a szünetekben hangosan zenét hallgatni valamilyen hangszóró féleségből (nem tudom, hogy hogy néz ki, mert egy táskában viszik). Amennyire én tudom, nem beképzelt és menőnek képzelő rajgyerekek. ;)

De a LÉNYEGRE TÉRVE! Arra gondoltam, hogy ráírok facebookon és ez a hangszórós dolog pont kapóra jött. Ezt írnám neki kb.: ->

-> Szia! :) Bocsi, hogy csak így rád írok, de nem vagyok benne biztos, hogy te vagy az akire gondolok...Te szoktál hangosan a suliban hallgatni zenét? Ha igen, akkor le tudnád írni a nevét? Mármint itt most a hangszóró márkájára gondolok :D


Vagy csak simán írjak neki egy "Szia!"-t ?

Páran azt is mondták, hogy először jelöljem be ismerősnek és ha visszaigazol, akkor van értelme beszélgetni, de szerintem ez nem jó ötlet.


Ha érdekel valakit: ő 17-18/f én 16/l.



2015. máj. 29. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz ötlet... :) Működhet. :D Ha érdekled, válaszolni fog :)
2015. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy srác aki tetszett. Osztálytársam elém vezette, mert ő ismerte, én meg elmondtam, hogy igazából megtetszett. Csinosnak tartott, ezért elkezdett ő udvarolni és összejöttünk.


Szerintem ne kerülgesd így, meg inkább ha lehet személyesen beszélj vele. Vagy egy barátja által, vagy próbálj meg a baráti társaságukba tartozni valahogy.

2015. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választanám. Egy egyszerű "Szia!"-t.

Ha rádírna egy srác, hogy pl. "Szia, hol csináltattad a szemüveged?", akkor nem néznél kicsit furán?:D Ez is valami hasonló.

Mondjuk ez kellően hülye indok, hogy tudja, hogy bejön neked :D Bocsi, nem degradálásból mondom. Szóval, lehet ez is beválik.

2015. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem jelöld be !! Légy természetes és nyugodtan kezdj egy sziával . Ha előre megtervezed görcsös lesz a téma , beszélgess vele , gondolom nem harap XD , úgyhogy hajrá !! Remélem összejön a dolog !
2015. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :D
2015. máj. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!