Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem egoizmusbol irom, de egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egoizmusbol irom, de egy jokepu, normalis alkatu, kozlekeny srac vagyok, aki ad magara, intenziv tarsasagi elettel es egy csomo jobarattal de egyszerűen olyannal aki igazan tetszett komoly kotodest soha nem voltam kepes kialakitani?

Figyelt kérdés
Kerlek akinek csakt az jon le h csak egy tulzo egoista srac irogat es savazni akar az tipli !

2016. jan. 17. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert te nem tetszettél neki? :) Vagy nem jött le neki, hogy tetszik neked? Amúgy ne legyél ennyire kétségbeesett, hogy ide írogatsz, mert egy idegen nálad jobban úgysem fogja tudni.:) 15/L
2016. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszettèl az adott lánynak. Van ilyen. Vagy el is mondtad a lánynak hogy tetszik neked?
2016. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Detto csak lányban...velem valahogy...még ha valami eleinte ugyanúgy alakult is mindkét oldalról..Szóval csak valahogy sohasem alakult úgy. Ha valami történt annak egyből véget akartam vetni, ha pedig valaki vonzott úgy igazán akkor vagy idő nem volt az érzelmeknek kibontakozni..vagy csak úgy pangott a dolog..

Nem tudom kitörök-e ebből valaha, rengeteg barátom van , nem értik miért vagyok folyton egyedül e téren...Egyrészt örülök hogy nem tudom mi is az ami hiányozhatna, más részt pedig az, hogy tudom hiányozhatna valami frusztrál..rendesen..De csak elszórtan, így még ez az érzés nem volt képes motiválni....

Felületesség azt állítani " biztos nem tetszettél senkinek"..a legvalószínűbb magyarázat az, hogy egyszerűen csak még nem alakult úgy...Különben mindenkihez illik valaki.Tényleg fejben dől el a dolog. Szóval sok sikert, ragaszkodj mindenhez ami valaki felől megtetszik, és légy kezdeményező, főképp ha már érzed hogy türelmetlen vagy!

Én még pangani fogok egy darabig, de remélem egyszer én is megfogadom saját tanácsomat :) Hajrá! Olyan hogy késő nincsen, a halogatás pedig a legrosszabb élethez való hozzáállás. Siettetni borzasztó, lekésni viszont szörnyű! Viszont a minőségi pillanatokba való beleveszés képességét megéri kitanulni ;)

2016. márc. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!